10.000 TL nakite acil ihtiyacım var, düzenli ödeme yapabilirim.

Borç isteyen kimselerin en çok nakite ihtiyaç duydukları rakam ne gariptir ki hep 10 bin tl. Acaba nasıl oluyorsa 10 bin tl ye ihtiyaçları oluyor. Bankalardan 10 bin tl kredi alamamaları bile garip çünkü rakam yüksek olmadığı için büyük bankalar vermese bile bu rakamları Burgan bank aktif bank gibi küçük bankalar yahut senetle kredi veren bankalar, kara listedekilere kredi veren bankalar var buralardan alabilirler.

Bence işin psikolojik boyutu var bu sektörde herkes birine takmak istiyorum 10 bin tl borç alıp vermeyecek rakam küçük olduğu için daha kolay alıp kaçacağını düşünüyorlar sanırım. Eğer borç veren iyi takip ederse borcunu yani belalı çıkarsa bu seferde 10 bin ödenmeyecek bir rakam değil diye bakıyorlar sanırım.

Örnek Talep: İş yerimden alacaklarımı tahsil için açtığım icra takip davası sonuçlanana ve paramı alabilene kadar hayatımı güvence altına alabilmek adına 10.000 TL nakit paraya ya da altına ihtiyacım var, mevcut borclarımı da kapatıp sadece bir yere borcumu düzenli ödeyebilirim. Konuyla ilgili lütfen benimle iletişime geçin, İstanbul’da oturuyorum.

4 comments on “10.000 TL nakite acil ihtiyacım var, düzenli ödeme yapabilirim.
 1. ümit dedi ki:

  10000 TL Nakit e ihtiyacım var düzenli ödeyebilirim

 2. ümit dedi ki:

  acil 10000TL nakit e ihtiyacım var düzenli ödeyebilirim

 3. ümit dedi ki:

  10000 TL nakite ihtiyacım var düzenli ödeme yapabilirim

 4. UMUT15 dedi ki:

  10000 TL YE ACİL İHTİYACIM VAR DÜZENLİ ÖDEYEBİLİRİM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir