10000 acil krediye ihtiyaç

SORU: Eşime bu evlilik yıl dönümünde istediği gerdanlığı almak istiyorum ama toplu olarak 10 bin TL bulmam gerek. Şu anda evliliğim biraz sallantıda olduğu için bu konu benim için çok önemli.

Bu parayı ihtiyaç kredisi olarak almak için bankalara gitsem de şu anda konut kredisi ödemem olduğu için geri çevrildim. Bu yüzden beni iki yıl vade ile 10 bin Türk Lirası bulabileceğim bir yere yönlendirirseniz sevinirim.

ÇÖZÜM: Eğer almak istediğiniz gerdanlık özel yapım ya da tasarım olduğu için belli başlı bir yerde satılmıyor ise size bunu almak için borç para bulmak ya da kredi almak yerine direk olarak senetle satış yapan kuyumcuları tavsiye ederiz. Bu yerlerden istediğiniz ürünü istediğiniz şartlarda alabilirsiniz.

Ancak direk olarak nakit para bulmak zorunda iseniz bu aşamada da yine imdadınıza kuyumcu kredileri yetişecektir. Bu yerlerden senetle ve belli bir oranda komisyon ödemek karşılığında borç para alabilirsiniz. Bu konuda en çok tercih edilen yer ise Altunyalduz Kuyumculuk olmakta ve ülke çapında hizmet vermektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir