20 bin tl Nakite İhtiyacım Var

SORU: Araba almam gerekiyor ancak iyi ve kaliteli bir araca sahip olmam için en az 20 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerekiyor. Bankalara kredi  başvurusu yaptığım zaman hali hazırda ödemem gereken kredi borçlarım olduğu için olumlu yanıt alamıyorum.

Aylık olarak 750 TL ödeme yapma gücüm var ve Ankara’da yaşıyorum. Bu şartlar altında bana taşıt kredisi verecek yerler hakkında bilgi verebilir misiniz?

ÇÖZÜM: Bankalardan olumsuz sonuçlar aldı iseniz bu durumda banka dışındaki yerler size yardımcı olacaktır. Talep ettiğiniz kredi taşıt kredisi olduğu için bu konuda bizim ilk tavsiyemiz senet ile araç veren galericiler olmaktadır.

Yaşadığınız ilde bu şekilde hizmet veren yerlerin sayısı son derece fazla olmaktadır. Bilhassa yeni açılmış olan Otonomi adlı galericiler bölgesinde size dilediğiniz aracı dilediğiniz ödeme koşullarında verebilecek yerler bulabilirsiniz. Bu sayede bankalardan kredi almaya gerek duymaksızın istediğiniz araca sahip olma olanağı yakalayabilirsiniz. Bahsi geçe bu yere ulaşmak için aşağıdaki adres bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

 

Adres: Saracalar Mahallesi, Özal Bulvarı, Esenboğa Yolu No:351, 06750 Akyurt/Ankara

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir