5.000 TL Anında Kredi Cardfinans’tan

Türkiye’nin en önemli bankalarından birisi Finansbank’ın bir ürünü olan Card Finans, sizlere çok avantajlı bir kredi sunuyor. Card Finans ile birlikte 5.000 TL anında kredi sizleri bekliyor. Bu krediyi alması ve ödemesi de çok kolay olduğu için son dönemlerde çok fazla ilgi gören krediler arasında yer alıyor. 5.000 TL’lik mini bir kredi olmasından dolayı hem sizlerin ödemelerini zorlaştırmayacak hem de anında çok büyük olmayan ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 5.000 TL’lik krediler ile birlikte tatil, eğitim, evlilik ve taşınma gibi masraflarınızı karşılayabilirsiniz. Card Finans her zaman dönemsel krediler çıkaran ve bankalardan kredi çekmek isteyen kişilerin ihtiyaçlarını anında karşılayan bir bankadır. 5.000 TL’lik bu krediden yararlanabilmek içinse pek çok başvuru yönteminiz bulunuyor.

Anında kredi, Card Finans ile birlikte sizlere sağlanan çeşitli kredilerden sadece birisi. Bilindiği gibi Card Finans içerisinde pek çok kredi yer alıyor ve bu krediler uygun ödeme koşulları ile birlikte sizlere sağlanıyor. 5.000 TL’lik bir kredi olması özellikle yaz döneminde meydana gelen masrafların karşılanabilmesi adına çok önemli. Bu kredileri alacak olan insanların genel olarak kredi notunun da yüksek olması gerekiyor. Kredi notu yüksek olan kişiler ise bu krediyi çok daha hızlı bir şekilde alabiliyor. Card Finans teknolojiyi çok iyi bir şekilde kullanan ve buna yönelik banka alt yapı sistemini genişleten bir banka. Anında kredi vermesi de işte bundan kaynaklanıyor. Bu krediyi hemen hızlı bir şekilde alarak aynı gün içerisinde bile hesabınızda görmeniz mümkün. 5.000 TL’lik bir kredi olması ise sizlerin çok kolay bir şekilde bu krediyi geri ödemenizi sağlıyor. Bu kredi, 24 aya kadar çıkan vadeler ile sizlerin oluyor. Bunun yanı sıra bu kredi, 1,35’lik faiz oranları ile sizleri bekliyor.

Finansbank’ın kredi kartı ürünü olan Card Finans bu krediyi sizlere nakit avans olarak da veriyor. Bankalardan kredi alamayacak durumdaysanız hemen Finansbank’ın Card Finans ürünlerinden birisine sahip olarak aradığınız nakit desteğini alabilir ve isteklerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir