Acil 10.000 tl ihtiyacım var.

Son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız durumlardan biri de, internet ortamında para bulmak için yöntemler aramak ve insanlara sormak. Elbette bunun sebebi para bulabilmenin yöntemlerinin artmasıyla birlikte, bu yöntemlere ulaşmak konusunda zorluk yaşamaktır. Bu nedenle de insanlar borç veren kişilerin dikkatini çekmek ve bir nevi seçilmek için açık olarak yardım istemektedirler. Fakat yine de bir takım internet sitelerine mesaj atarak ya da yorum bırakarak çözülemeyecek bir konudur bu. Eğer paraya ihtiyacınız varsa ve özellikle bu para 10.000 lira ve üstü ise, bu yöntemler yetine, bu yöntemlerin sahibine ulaşmaya çalışmanız gerekmektedir.

Nerelerden 10.000 Lira Bulabilirim?

Acilen 10.000 liraya ihtiyacınız var ve ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Başvuru yaptığınız bankalar kredilerinizi onaylamadı ve red cevabı aldınız. Sıkıntılı bir süreçtesiniz. Ne mi yapmalı? Elbette eğer elden borç alabileceğiniz bir yerler yoksa internet üzerinden bu parayı bulabilmenin yöntemlerine bakmalısınız. İnternet uçsuz bucaksız bir alemdir ve her türlü sektör ve moda haline gelmiş hizmetler, buradan yayılır. Sizleri bu konuda yormayacağız ve birçok kişi tarafından yapılan ve önerilen bazı para bulma yöntemlerini sizler ile paylaşacağız.

 • 000 lira kredi kampanyaları ile faktoring firmaları ve ticari işletmeler parasal sorunlara çözümler bulmaktadır. Bu kampanyalara ulaşın. Ve ayrıntıları inceleyerek firmalara başvuru yapın. Zaten böyle firmalarda başvuru sonuçları birkaç saat içerisinde çıkartılmaktadır.
 • Senet ile 10.000 lira verebilecek kişiler bulun. Artık bir firmaya gerek kalmadan kişiler bu işler ile ilgeliniyor. Ve çoğu zaman birçok firma ile aynı şartlar ile çalışıyorlar. Şirket gibi topluluk içeren yerler olmadığı için yani kararlar ve uygulamalar tek kişi tarafından yapıldığı için de daha esnek davranılabilir.
 • Danışmanlık yapan firmalara ulaşın. Hem ne yapabileceğinizi sorun hem de size bankadan kredi çıkartıp çıkartamayacaklarını. Bu firmalar piyasadaki her türlü borç verme işleminden haberdar olurlar. Bu nedenle size bankadan kredi çıkmayacaksa bile elinizi boş göndermeyeceklerdir. Ya kendileri bu ihtiyacı giderirler ya da bu soruna çözüm olacak bir firmaya yönlendirirler.
5 comments on “Acil 10.000 tl ihtiyacım var.
 1. suat dedi ki:

  redi konusunda yardimcı oluyormussunuz gelir var 5500 tl aylık ama sağlık içimn kullanılmaküzere 50000tl yeihtiyacım var

 2. cihan dedi ki:

  acil 5000 tl ye ihtiyacım var. ssklı özel sektörde çalışıyorum. 2.500 tl maaşım var. acill!!

 3. kanscip dedi ki:

  10000 tl ye 12000 tl 1 ayda geri odeme sozu lutfen cok acil

 4. mahmut dedi ki:

  arkadaşlar öğrenciyim 5.000 tlye ihtiyacm var senet karşılığı borç verbilen varsa yardımcı olurmusunuz amacım bütün borçlarımı tek elde toplamak faiziyle ödeyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir