Acil 30 bin tl ye ihtiyacım var

SORU: Düğünümde kullanmak için en geç bir ay içerisinde 30 bin Türk Lirası tutarında para bulmam gerekiyor. Ancak bankalara zaten kredi borcum ve gelirim de çok yüksek değil. Bu borcu düğün takılarım ile hemen kapatmayı planlıyorum ama hiçbir bankaya bunu anlatamıyorum. Bu sebepten dolayı da bana altı aylığına bu parayı verecek yerler hakkında bilgi verir misiniz?

ÇÖZÜM: Evlenmekte olan pek çok kişi sonradan ortaya çıkan ekstra masraflar için kredi çekmek istemekte ve genel olarak da geri çevrilmektedir. Yani sizin durumunuzda olan; düğün takıları ile kısa zamanda ödeme yapacak olsalar bile bankalar tarafından geri çevrilen kişilerin sayısı son derece fazla olmaktadır.

Neyse ki bahsi geçen bu talebe cevap vermek amacı ile kurulmuş olan komisyonlakredi.com adlı firma bir yıla kadar ertelemeli ödemeleri ile düğün kredisi vermektedir. Siz de bu yerden dilediğiniz tutarda borç para alarak düğün tarihinize ödeme yapmaksızın erteleyebilir ve sonrasında düğün takılarınız ile borcunuzu kapatabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir