Acil 35.000 Lira Paraya İhtiyacım Var

Talep: Aylık ortama gelirim 3.000 lira, herhangi bir ödemem yok. Arkadaşım için 40.000 lira kredi çekmiştim, ödemeleri halen devam ediyor. Arkadaşım düzenli olarak ödeme yapıyor fakat aylık ödeme miktarı 1.200 lira olduğu için, ekstra bir kredi almam mümkün olmuyor. Birkaç bankaya kredi başvurusunda bulundum ve krediyi arkadaşım için çektiğimi belirttim fakat kredi talebim onaylanmadı. Acilen 35.000 lira paraya ihtiyacım var. Aylık olarak 1.500 liraya kadar ödeme yapabilirim. Zaten eşim de çalışıyor, o nedenle parasal anlamda herhangi bir sorun yaşatmam.

Çözüm: Bu şartlar altında size bankadan kredi çıkartabilme imkânımız bulunmaktadır. Elbette arkadaşınız için çektiğiniz kredinin ödemeleri halen düzenli olarak devam ediyorsa.

Ödeme konusunda kendinize güveniyorsanız, mail adresimiz ile bize ulaşın, sizi arayalım. Ya da direk ofisimize gelin konuyu görüşelim. Gelirken bankaya kredi çekmek için götürdüğünüz belgelerinizi de getirin, böylece değerlendirmemizi daha sağlam yapabiliriz. İşlemlerimiz için alacağımız komisyon, alacağınız bedelin % 12’si oranında olacaktır, elbette bu ücret ayarlanabilir.

One comment on “Acil 35.000 Lira Paraya İhtiyacım Var
  1. sinan eşen dedi ki:

    Merhaba acil bir ödemem olduğu için 35000 tl ihtiyacım var kredibilitem var ama şuan bir bankadan kredim var bir iki bankaya gittim ödemeniz var dediler maaş bordrom 3000 tl gerekirse 2013 dacia dokker aracım var ipotekli kredi olursa bu şekilde de kullanmak isterim yardımlarınızı rica ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir