acil 8000 tl lazım

Talep: Evlenmeyi düşünüyorum. Nişanlımla birlikte önce eşya gibi parasal değeri yüksek işleri halletmek istedik. Bu nedenle de acilen beyaz eşya almamız gerekli. Nişanlımla birlikte çeşitli dükkanlar gezdik ve bir maaliyet çıkardık. Ortalama olarak 8000 lira bulmamız gerekli. İkimizinde kredi notu sıkıntılı, bu nedenle hiçbir bankadan kredi çekemiyoruz. Evlilik günümüz aileler tarafından belirlendi, eğer bu dönem içerisinde parayı bulup evi kuramazsam büyük sıkıntılar yaşayacağız. Bana 8000 lira verecek bir kurum, kuruluş yok mu? Ya da eşyaları senet ile satın alabileceğim bir yer yok mu? Ödememi de düzenli yaparım, borcuma sadığım. Lütfen yardımcı olun.

Çözüm: Evlilik görüldüğü üzere ciddi bir mali durum isteyen bir girişimdir. Fakat yine de bu tarz durumlarda canınız sıkılmasın. Kredi notu artık büyük problemlerden sayılmaz. Kredilerinize danışmanlık hizmeti veren firmaların sayısı oldukça fazladır. Bu firmalar ile görüşerek bankalardan kredi çıkartabilirsiniz. Yalnız bu işlem için komisyon bedeli ödemeniz gerektiğini unutmayın. Bu firmaların sizlerden alacağı komisyon oranları değişir. Bu nedenle net bir bedel ifade edemesekte, ortalama olarak % 10 ile % 15 arasında bir komisyon oranı hesaplanacaktır. Yani sizler 8000 lira kredi alırsanız, bunun en az 800 lirası komisyona kesilir. Bu nedenle öncelikle bu bedel ile ilgili anlaşmanızı yapın ve buna göre kredi miktarınızı yükseltin. Kredi işinizi danışmanlık firmalarına havale ederseniz, 2 gün içerisinde kredinize sahip olabilirsiniz.

Eğer bankalardan kredi almanız yine de mümkün olmadıysa, senet ile kredi çıkartabileceğiniz firmalar ile görüşmelisiniz. Senet ile kredi alabileceğiniz firmalar ile irtibat kurup, başvuru yaptığınızda aynı gün içinde dahi kredinizi alabilme şansınız vardır. Fakat bu firmaları seçerken de dikkatli olmanız gerekir.

Son olarakta artık senet ile beyaz eşya da alabileceğinizi unutmayın. Birçok ev eşyası satan iş yeri, bu eşyaları senet karşılığında da vermektedir. Eğer kredi alıp borç ödeyecekseniz, senet ile eşyanızı da alabilirsiniz. EVKUR bu firmalardan en büyüğüdür. EVKUR her türlü ev eşyasını senet ile sattığı için, bu firmaya giderek ev eşyalarınızı tamamlayabilirsiniz.

3 comments on “acil 8000 tl lazım
  1. ezgii dedi ki:

    Acil 6000tl lazım, senetle odeyebilirim 600-700 tl olarak her ay. 2ay sonunda yarısını tamamen verebileceğim durumda var.sabit bi isim var yalnız kredi cekemiyorum.ankara dikmendeyim.Acil gereklidir, lütfen ulaşın…

  2. merve dedi ki:

    Acil 4000 tl krediye ihtiyacim var,senetle ve faiziyle uygun taksitlerle odeyebilirim.maasim 1400 kara.listede oldugum.icin bankadan kredi alamiyorum.ankaradayim acil ulasin.lutfen.

  3. Ahmet dedi ki:

    acil 20 tl kadar kredi lazım yeni bir iş kuracağım aylık ödemelerini de işe plana katmadan 600 tl ye kadar sorunsuz ödeyebilirim acie cevap bekliyorum . bankalardan alamıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir