Acil Altın Verenler

Acil para arayanlar bir takım nedenlerden dolayı para bulamayınca altına yönelmiş durumdalar. Bu konuda borç veya kredi sağlayanlar haklı. Türkiye gibi bir yerde enflasyon olmuş yüzde 10 yani böyle ekonomisi olan yerde para veren direkt 10 zararda yani bu adam ne kar edecek. en az %50 komisyon alsınki kendisi kurtarsın o yüzden kredi isteyenlerde hep dolandırıcılıktan ve yüksek komisyonlardan şikayetçi bu biraz Türkiyenin Ekonomik durumuyla alakalı.

O yüzden altın veya dolar borcu vermek daha mantıklı geliyor. N eden alacağı komisyonun yanına altın zamlandığı zaman ondan da kar edecekler o yüzden altın borç vermek daha iyi..

TALEP: Çok acil olarak altın bulmam gerekiyor. Eşten dosttan alarak düğünümde kullandığım altınları düğünden sonra tekrar ödeyecektim ama eve hırsız girdiği için hepsi çalındı. Bir haftalığına almış olduğum bu borçları ödeyemezsem çok kötü olacak. Bu yüzden çok acil olarak bana yardımcı olursanız sevinirim.

Şu anda toplam 300 gram burma bilezik ve beş tane de tam altın almam gerek. Tüm  bunları ise senet karşılığında alacağım. Bu şekilde altın veren yerleri belirtmenizi rica ediyorum.

ÇÖZÜM: Acil olarak altın bulmak isteyen kişilere senet karşılığında hizmet vermekte olan pek çok farklı yer mevcut olmak ile ülkemizde oldukça fazla sayıda firma “kuyumcu kredisi” başlığı altında bu olanağı sunmaktadır. Bunun haricinde kuyumculardan da bu hizmeti alabilirsiniz.

Bahsi geçen olanağı sunan belli başlı yerler ise şunlardır;

  1. Senetlealtin.com: Talep etmekte olduğunuz hizmeti sunmakta olan yerler arasında en çok talep gören yerler arasında adı geçen firma yer almaktadır. Bunun en temel sebebi ise tüm Türkiye’de hizmet veriyor olmasıdır. Eğer siz de adı geçen bu yer aracılığı ile yaşamakta olduğunuz sıkıntıyı çözmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey belirtilen internet sitesi üzerinden müracaat etmektir.
  2. Altunkaynaklar Kuyumculuk: Söz konusu olan bu kuyumcu ülkemizin her yerinde senetle altın vere yerler arasında bulunmaktadır. Merkezi İstanbul’da yer alan bu yere de internet üzerimden ulaşmak mümkün olmaktadır. bu yüzden siz de altunkaynaklar.com adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu site üzerinden yapacağınız başvurular birkaç gün içerisinde inceleneceği için belirtilen süre zarfında size geri dönüş yapılacaktır.
  3. Ümit Kuyumculuk: Bu yer de ülkemizin belli başlı büyük illerinde çalışmalarını sürdürmekte ve kendilerine başvuru yapan hemen hemen herkese olumlu dönüş yapmaktadır. Hizmet verdikleri iller arasında ise Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Gaziantep, Adana, Antalya ve Kayseri yer almaktadır.

Tüm bunların haricinde kendi çevrenizde yer alan kuyumcular aracılığı ile de senetle altın alabilirsiniz. Hemen hemen her ilde bu hizmeti veren en az bir kuyumcu mevcut olmaktadır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir