Acil bir sağlık problemi için 60,000 tl gerekmekte

TALEP:  Ablamın sağlık problemi nedeni ile çok acil olarak borç para bulmam gerekiyor. Ancak hali hazırda mevcut olan konut kredisi taksitim nedeni ile bankalardan kredi alma imkanım yok. Eğer bana kredi verecek bir yer bulur isem aylık olarak ödeme yapma konusunda sıkıntı yaşamam, çünkü tüm aile kredi taksitlerini ortak olarak ödeyeceğiz. Bu yüzden kredi alabileceğim yerler ile alakalı olarak bilgi verirseniz çok seviniriz.

ÇÖZÜM: Yaşanmakta olan durum bir sağlık problemi olsa bile ne yazık ki bankaların tutumu değişmemekte ve kendi şartlarına uygun olmayan kişilere kredi vermemektedirler. Bu sebepten dolayı siz de adı geçen bu yerler haricindeki seçenekleri değerlendirmelisiniz.

Bu seçenekler arasında en makulü ise kredi danışmanlık firmaları olmaktadır. Bu yerler ilk olarak mevcut olan durumunuza uygun olarak kredi veren bankalar araştırmakta ve eğer mümkün ise adınıza kredi çıkartmaktadır. Eğer bu durum mümkün değil ise bu sefer direk olarak size kredi vermekte ve bu şekilde nakit sıkıntınızı çözmektedirler. senetlekredivar@gmail.com adresinden ulaşmanız halinde yardımcı olunacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir