Acil Kredi Arayan Öğretmenler

Öneri: Öğretmensiniz ve acil kredi arıyorsanız Öncelikle bankalardan kredi çekemiyorum diyorsanız iyice araştırmadınız demektir. Çünkü özellikle memursanız Fibank ve Burganbank gibi bankalardan kara listede olsanız veya siciliniz bozuk olsa bile kredi alabilirsiniz. Özel sektörde öğretmenseniz kefil isteyebilirler. Aktifbank Burgan bank,fibabanka gibi bankalardan araştırarak detayları öğrenebilirsiniz.

Talepler: 7 yıldır öğretmenim bankada mevcut kredim olduğundan dolayı çekim yapamıyorum acil paraya ihtiyacım var .Umarım yardımcı olabilirsiniz.Acilen 18.000 tl ye ihtiyacım var 6 aylık sürede ödeme yaparım şartlarınız nasıl öğretmen olduğumdan ödeme sıkıntısı olmayacak lütfen acil dönüş yapın..

Öğretmenim aynı zamanda yeğenim adına kurulu şirkette piyasaya inşaat işleri de yapıyorum. Tahsil edemediğim alacaklarımdan dolayı son iki aydır kilitlenmiş durumdayım. Bankalarla ilişkilerimiz bozuluyor. Aylık 2000 gibi taksitlerle ödeyebileceğim 50000 tl ihtiyacım var. Bu şekilde yarım kalan işleri tamamlayabiliyorum. Hariçten kazancım olduğu için taksit ödemede sıkıntı yaşamam.

2 comments on “Acil Kredi Arayan Öğretmenler
  1. metin dedi ki:

    kamuda öğretmenim ders ücretiyle 3200tl maaşım var.15000 lirakredi kullanmak istıyorum.

  2. özbek dedi ki:

    kamuda öğretmenim 3000 tl ye yakın maaşalıyorum 20000tl krediye ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir