Acil Kredi Veya Paraya İhtiyacım Var

Soru: Eşim ve ben asgari ücret ile geçiniyoruz. Onun haricinde yaptığımız ek işlerde var. Kredi notumuz çok yüksek olmadığı için ikimize de kredi çıkmıyor. Gitmediğimiz banka kalmadı ama yok. Danışmanlık önerileri ile karşılaştık. Aylık 600 lira taksit ödemeleri ile bize kredi sağlayabilecek bir banka bulabilir miyiz? Ya da acil borç para verebilecek herhangi bir kurum var mıdır?

Cevap: Hanenize giren aylık kazanç, kredi alabilmenize olanak sağlayacak bir miktardır. Bu nedenle aylık tutar konusunda bir sıkıntı yaşamazsınız. Verdiğiniz bilgilere baktığımızda, esas sorunun kredi notu olduğu açıkça ortada. Bu durumda da sizlere yardımcı olabilecek kuruluşlar bulunmaktadır. Danışmanlık firmalarının tümü düşük kredi notlarını halletmektedirler. Bu kurumlara müracaat ettiğinizde bankadan kredi alabilmeniz sağlanmaktadır.

Eğer kredi notunuz belirlenen sınırın da altındaysa ya da icralık bir durum yaşadıysanız, danışmanlık firmaları tarafından destek alamayacağınızı da belirtmekte fayda görüyoruz. Böyle bir durum içindeyseniz çeşitli senet ile kredi veren firmalardan destek alabilir, kredinizi senetlere bağlayarak çıkartabilirsiniz.

One comment on “Acil Kredi Veya Paraya İhtiyacım Var
  1. Harun dedi ki:

    Acil olarak 27000 tl krediye ihtiyacım var nasıl yardımcı olabilirsiniz yada yardımcı olabilirmisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir