Acil Nakit İhtiyacı Olanlar..

SORU: Kendi birikimim olan 200 bin Türk Lirası tutarındaki paramı acil nakit ihtiyacı olan kişilere ya da firmalara borç olarak vermek istiyorum. Ancak bu konuda nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum. Kimin ya da kimlerin aracılığı ile bu bireysel kredi verme işlemini gerçekleştirebilirim? Bana bir firmanın aracılığı ile mi çalışmamı önerirsiniz yoksa kendim bireysel olarak mı yapmalıyım?

ÇÖZÜM: Ülkemizde bu alanda hizmet veren kişilere olan talep oldukça fazladır ve bu kişiler kayda değer ölçüde kazanç sağlamaktadır. Sizler de elinizde ki birikimlerinizi bireysel olarak acil nakit ihtiyacı olan kişilere ulaştırıp büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak bireysel olarak çevrenizin geniş olması ve de güvenilir olmanız büyük kazanç sağlamak için en önemli etkenlerdendir.

Diğer yöntem olan başka firmalar aracılığı ile bu işi yapmak ise daha garantilidir ama daha düşük karlarda yapma ihtimali var. Firma bünyesinde çalıştığınız zaman ise insanların güvenleri daha çok artacaktır. Hatta firmanın değerine bağlı olarak hızlı bir şekilde para kazanabilir ve piyasada adınızı duyurabilirsiniz.

12 comments on “Acil Nakit İhtiyacı Olanlar..
 1. gülşen dedi ki:

  acil nakit 10.000 tlye ihtiyacım var

 2. yalçın dedi ki:

  acil 10000-40000 arası ihtiyacımvar

 3. kanscip dedi ki:

  1 ayda geri odemeli 10000 tl ihtoyacim var

 4. emre dedi ki:

  acil paraya ihityacım var borç batagındayım

 5. emre dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacım var

 6. dirinaa dedi ki:

  8000 tl ye ihtiyacım var acil

 7. furkan yaşar dedi ki:

  acil 3000 tl ihtiyacım var senetle

 8. yasemin dedi ki:

  Merhaba Acil kredi ve kredi kartlarından doğan 150000 tl nakte ihtiyacımız var.Eşim ve ben devlet memuruyuz, aylık 2000tl geri ödeme ile rahatlıkla ödeyebiliriz.Herhangi bir ön ödeme yapmadan tahsis edilen borç paradan alınmak kaydı ile nakit borç verebilecek kişiler ile irtibata geçmek istiyorum şimdiden teşekkürler…

 9. hülya dedi ki:

  yıllardır bir hayalim vardı gerçekleştirmek için bekledim uğraştım ve iki yıl önce dükkanımı bi arkadaşın yardımıyla kredi çekerek açtım dükkanıma mal koymak için bi kredi daha çektim sonra kredi kartları derken borcum çoğaldı kredi kartlarımı kapattığım zaman sizden aldığım ve benim ödediğim kredileri rahatlıkla ödeyebilirim kredi kartlarını kapatmak için acil 40 bin liraya ihtiyacım var hayallerimin yarım kalmasını istemiyorum lütfen bana yardımcı olurmusunuz aylık 2000 liraya kadar ödeme yapabilirim yardımlarınız için şimdiden teşekür ederim

   • nehir dedi ki:

    ÇOK ACİL,
    NOTERDEN TASDİKLİ SENET KARŞILIĞINDA, Yeni kurulacak İş yerim için, ÇOK ACİL 35.000TL. ihtiyacım var. Noter tasdikli tek senet olarak, Eklediğiniz faizle birlikte yıl sonun da ödenecektir.Tek garanti iş yerimdir. Sunabileceğim gayrimenkul ve tapum yoktur. İzmir de yaşıyorum. İş yerim, Altın ve tasarım üzerine İzmir de kurulacaktır. Koşullarımı kabul edecek bir SEKTOR VEYA KİŞİLER varsa lütfen bana ulaşın..Çok acil bu durum.

 10. eliflider dedi ki:

  hangi yurt dıış kaynak bu nasıl ulaşabiliriz lütfen yardımcı olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir