Acil Nakit İhtiyacı

Günümüzde acil nakit ihtiyacı olan pek çok kişi var değil mi? Yoksa sizde onlardan birimisiniz? Eğer cevabınız evetse doğru yerdesiniz.Bildiğiniz gibi artık internet her derde deva oluyor. Nakit ihtiyacı olanlar da kendi ilanlarını vererek acil nakit verilir diyenlere rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Siz de interneti kullanarak ihtiyacınız olan parayı kısa sürede bulabilirsiniz. Ne kadar nakite ihtiyacınız olduğunu,hangi şehirde yaşadığınızı ve iletişim bilgilerinizi ekleyerek ilanlarınızı yayınlayabilir, ilgili kişilere yada kurumlara anında ulaşabilirsiniz. Belki bu durum size gerçek gelmeyebilir. Ancak, son yıllarda bu tarz alışverişler internet aracılığı ile kolayca yapılıyor. Hemen ilanınızı vererek sizde sıkıntılarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı zamanda nakit para verenler de ilanlarını bırakarak maddi sıkıntı yaşayanlara yardımcı olabilirler.

ÇOK ACİL PARA LAZIM

Çok acil 5 Bin TL’ye ihtiyacım var. Avukatlık oldum ve bu borcu ödeyecek gücüm yok. Aylık taksit taksit ödeyebilirim.  Başka birine kefil oldum ve bu bana pahalıya patladı. Lütfen yardımcı olun. Geri ödemede asla sıkıntı olmaz. Ankara’da yaşıyorum.

 

 

 

 

13 comments on “Acil Nakit İhtiyacı
 1. Muratti dedi ki:

  Merhabalar. Bursa’da yasıyorum. Daha onceki kredi odemelerim duzensiz oldugu için, kredi çekemiyorum. Benim 10,000 tl nakite ihtiyacım. Şu an durumum çok iyi ama notum dusuk. 1,800 lira aylık gelirim var. Aylık 400 tl ye kadar ödeme yapabilirim. Çok acil yardım ederseniz sevinirim.

 2. çiğdem saydam dedi ki:

  emekliyim çok acil 15000 tl ye ihtiyacım var ayda 500 tl ödeyebilirim yardımcı olurmusunuz

 3. resul dedi ki:

  Merhabalar, işletmeciyim kış sezonundan dolayı nakte sıkıştım acil 12,000 TL’ye ihtiyacım var, aylık 500 – 1000 tl arası geri ödemesini yapabilirim yardımcı olurmusunuz.

 4. elif dedi ki:

  20.000 TL acil paraya ihtiyacım var kredilerimi kapatıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum kredi notum düşük olduğu için bankalar borç transferi yapmıyor.bu konuyla en kısa zamanda geri dönüş yapılırsa sevinirim.

 5. afat turnata dedi ki:

  bana acil 10.000 tl lazım

 6. şule dedi ki:

  Çok acil 20.000tl ihtiyacım var aylık 600 tl geri ödeme yaparım haftasonuna kadar bulmam lazım lütfen yardım ederseniz sevinirim.

 7. aynur dedi ki:

  Acil 10000 lira lazim bana ulasirmisiniz

 8. igsirli dedi ki:

  Merhaba Ben Iğdır’da devlet memuruyum. 2150 lira maaşım var. Kardeşime kendi adıma kredi çektim. kredi limitim dolduğu için kredi çekemiyorum. Acil 6000 lira para lazım. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. 12 eşit taksit halinde faiziyle birlikte öderim. Lütfen yardımcı olun. HEM DE ÇOOOK ACİL….

 9. özden dedi ki:

  acilen 10000 yada 20000 eihtiyacım var izmirdeyim emekli doktorum Hala çalışıyorum rahat ger öderim

 10. özden dedi ki:

  Acilen 10000 ya da 20000 eihtiyacım var emekli doktorum izmirde yaşıyorum acilen dönüş yaparsanız sevinirim

 11. belgin dedi ki:

  Merhaba

  Bankalara kredi ve kart borcum var.Sorum çok düşük olduğu için kredi kullanamıyorum. Borcunun tamamını kapatarak tek bir yere borcum olsun istiyorumAcil donus yapan olursa çok sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir