Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var

Acil paraya ihtiyacı olmayan var mıdır? Elbette yoktur. Hepimizin hayatı eğitim, iş ve evlilik olarak düzeyli şekilde artarak gider. Evlilikten sonra çocuk sahibi olmanın da getirdiği tek bir olumsuzluk vardır, o da parasal sorunlardır. Bu parasal sorunlar aile büyüdükçe artacaktır. Bu durumda da acil para bulmanız gereken durumlar kademeli olarak artarak çoğalacaktır.

Acil paraya ihtiyacı olanlar için uygulanabilecek bazı yöntemlerden bahsedebiliriz. Tabi bu aciliyetin durumuna göre değişiklik gösterecektir.

 • Herhangi bir borca girmeden evvel, elimizde bulunan malları çıkartmak en mantıklısı olacaktır. Bu mallar altın gibi kıymetli eşyalar olabileceği gibi, ev eşyaları da olabilir. Günümüz teknolojisi kısa süre içerisinde ikinci el eşya satmaya olanak sağlayacak düzeydedir. Çeşitli internet siteleri sayesinde kullandığımız makyaj malzemeleri, kitaplar hatta kıyafetler bile kolayca satılabilmektedir.
 • Evinizdeki hurdaya çıkmış eşyalar, esas temin noktalarında ciddi para edeceklerdir. Metaller, çelikler ve bakırlar bu konuda işinize yaracak olan hurda eşyalar kategorisindedir.
 • Borca girmenin en mantıklı yollarından biri olan ek işler de bu konuda size yardımcı olabilir. Bu ek işler, sandığınız gibi uzun vadeli işler değildir. Birçok firma artık borç karşılığında iş gücü ile size finansman sağlar. Bu iş yerleri ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan borç parayı alabilirsiniz. Ödemeyi de yarım zamanlı ya da tam zamanlı olarak çalışıp karşılarsınız.
 • Eğer bu fikir de size makul gelmediyse bir kredi kartı çıkartın ve taksitli nakit avans özelliğini açtırın. Böylece buradan para sağlayabilirsiniz. Ve taksitli olmasından dolayı da aylara bölerek kolayca ödeyebilirsiniz.
 • Eğer faturalı bir hatta sahipseniz, hattınız üzerinden cep telefonu alıp, yine bahsettiğimiz siteler aracılığı ile cihazınızı satarak yine güzel miktarlarda para kazanabilirsiniz.
 • Eğer bu yöntemlerin hiçbiri işinize yaramıyorsa, son çareniz yakınlarınızdan borç almayı denemektir. Yakınlarınız çare olmazsa banka, banka da olmazsa son çareniz senet ile kredi veren firmalardır. Bu firmalardan da yine taksitle kredi alarak, senetler vasıtası ile ödeme yapabilirsiniz.

Eğer acil paraya ihtiyacınız varsa, bu yöntemlerden çok işinize yaracaktır.

3 comments on “Acil Nakit Paraya İhtiyacım Var
 1. cuneyt1977 dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var.ilaç firmasında çalışıyorum aylık gelirim 4000 tl bu para tüm kredi ve kredi kartı borçlarımı kapatmış olusak kara listeye girmek istemiyorum 36 ay vadeye ayda 1500-1700 tl olarak ödeyebilirim yardımcı olursanız sevinirim istanbulda yaşıyorum

 2. Yolcu dedi ki:

  Acil 50000TL ye ihtiyacım var. Özel bir firmada çalışıyorum eşimle birlikte gelirim 5200 TL alacağım parayla kredi ve kredi borçlarımı kapatmak istiyorum çünkü parça parça olduğu için zorlanıyorum. Aylık 2000 TL ye kadar ödeme yapabilirim. İstanbulda yaşıyorum ve acil olarak yardımlarınızı rica ediyorum.

 3. Muzo dedi ki:

  Acil 15.000 bin tl ihtiyacim var 36 ay vade odiyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir