Acil Nakit senet ve faizli alınır

TALEP: Firmalardan ya da şahıslardan ellerinde mevcut olan vadesi gelmemiş senetleri belli bir faiz karşılığında alarak elimde bulunan nakit birikimimi bu şekilde değerlendirmek istiyorum.  Ancak bu işi bireysel olarak nasıl yapacağıma dair hiçbir fikrim yok. Bana bu konuda izlemem gereken yol ile alakalı olarak gerekli bilgileri verebilir misiniz?

ÇÖZÜM: Söz konusu olan bu iş piyasada oldukça fazla talep gören sektörlerden biri olmaktadır. Pek çok kişi yaşadığı nakit sıkıntısını vadesi gelmemiş senetlerini bozdurarak gidermek istemekte ve kendine  bu konuda çözüm sunacak yerler aramaktadır. Bu yüzden yapacağınız iş son derece karlı olacaktır.

İlk olarak kendinizi ve de yapacağınız nakit para karşılığında senet kırma işlemini tanıtmak amacı ile kendinize bir site açabilir ya da belli sitelerde reklamlarınızı yaptırabilirsiniz. Bu yerler  kişilerin para sıkışıklıkları yaşadıkları dönemlerde müracaat ettikleri sayfalar olursa iş yapma şansınız da kat be kat artacaktır. Aynı zamanda kendi çevrenizde de adınızı duyurarak hizmet ağınızı iyice genişletebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir