Acil Nakit senetle borç verecek olanlar

Bir teknoloji marketten ihtiyaç kredisi alarak hem eşime hem de kendime son model cep telefonu almıştım. Ancak ansızın işten çıkarıldım ve kayıt dışı çalıştığım için tazminat dahi  alamadım. Şu anda telefon borcum ile başa çıkamıyorum. Telefonları satsam bile borcuma kapatmaya yetmiyor. Duyduğum kadarı ile bu ödemeleri aksatmak sicilimizi de olumsuz yönde etkiliyormuş. Bu duruma düşmeden bir an önce borcumu kapatmak için acil para bulmam gerekiyor.

Ödeme koşullarım ise şu şekilde, ilk altı ay yani bir iş bulup tutunana kadar taksitlerim ertelemeli olmalı. Ondan sonra ise her ay 750 TL olarak ödemelerimi gerçekleştirebilirim. Toplamda 10 bin Türk Lirası ihtiyacımı gidermek için yeterli olacaktır. Bu şartlar altında senetle kredi verecek yerler arıyorum.

ÇÖZÜM: Cep telefonlarının kredi kartına taksit ile satılmasının yasaklanmasının ardından bilhassa büyük teknoloji mağazaları satışlarının azalmasını engellemek için bankalar ile anlaşma yaparak ihtiyaç kredisi karşılığında satış yapmaya başlamışlardır. Başka bir deyiş ile anlaşmalı bankalardan kredi çekip o şekilde telefon alma yöntemi geliştirilmektedir. Siz de bu olanaktan faydalanarak alışveriş yaptığınız için taksit ödemelerinizi aksatmanız ya da geciktirmeniz direk olarak kredi notunuzu ve de finansal sicilinizi etkilemektedir. Bu yüzden borcunuz için azami derecede hassasiyet göstermeniz faydanıza olacaktır.

Size bu kapsamda önerebileceğimiz çözüm yolları son derece sınırlı olacaktır. Çünkü hiçbir banka ya da banka dışı olarak kredi veren yerler hali hazırda işsiz olan ve de ödemelerini altı ay kadar erteleyecek olan  bir kişiye kredi vermeye sıcak bakmayacaktır. Bu yüzden eğer elinizde teminatınız varsa ya da ipotek edecek bir mal varlığına sahipseniz herkesekredi.net adlı firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu yer teminat gösterebilen herkese borç para vermesi ile tanınmaktadır.

Bir başka çözüm ihtimali ise kefil bulmaktır. Eğer memur ya da emekli ve geliri de yüksek olan bir kefil bulursanız Zirve Kredi Danışmanlık Firması size talep ettiğiniz ertelemeli krediyi verecektir.

2 comments on “Acil Nakit senetle borç verecek olanlar
  1. aykut dedi ki:

    Merhaba iyi günler acil borc paraya ihtiyacım var 12.000 tl ye bankadan kredi cekemiyorum bu paaraya cok ihtiyacım var yazımı okuyan biri varsa lütfenyardım ede bilirmi :

  2. Yavuz dedi ki:

    Borç para lazım tek bi yere borçlanmak istiyorum aylık 2000tl taksitle ödeyebilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir