Acil Nakite Sıkışanlar için formül

SORU: Çok acil olarak 30 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerek. Aylık gelirim 3 bin liraya yakın ama kayıt dışı çalıştığım için bunu belgeleyemiyorum. Bana kredi verecek bankalar bulabilir misiniz? Eğer talep olursa evimi de ipotek ettirebilirim. Ancak bu paranın en geç 24 saat içerisinde elime geçmesi gerek acil olarak dönüş yaparsanız sevinirim.

 

ÇÖZÜM: Yaşamak olduğunuz parasal sıkıntıyı çözme aşamasında bilmeniz gereken en önemli detay bankaların gelir belgesi sunamayan kişilere hiçbir koşulda kredi vermediğidir. Bu sebepten dolayı müracaat edeceğiniz istisnasız olarak her banka sizi geri çevirecek ve de olumsuz şekilde yanıt verecektir. Çünkü geliriniz ne kadar yüksek olursa olsun. Eğer bunu bir belge ile kanıtlayamıyorsanız bankalar tarafından hiçbir geliriniz yokmuş gibi görünmektesinizdir. Bu sebepten dolayı aşağıda belirtilen yöntemlerden biri ile bahsettiğiniz tutardaki para sıkıntısınız 24 saat içerisinde çözme imkanı bulabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Veren Yerler

Size en hızlı şekilde çözüm sunacak yerler arasında bahsi geçen bu firmalar mevcut olmaktadır. Bu yerler kullanmakta olduğunuz faturalı cep telefonu üzerinden talep ettiğiniz tutarda krediler vermektedir. Bu kredilere ait ödemeler ise her ay düzenli olarak cep telefonu faturanıza yansıtılmaktadır.

Bu olanağı sunan yerlerin sayısı son derece fazla olsa da tüm Türkiye’de sunduğu hizmetler ve de başarılı çalışmaları ile en çok dikkat çeken yer faturalihatlarakredi.com adlı şirkettir. Siz de bu yer ile iletişime geçerek sıkıntınızı çözebilirsiniz.

Senetle Kredi Veren Yerler

Size sunabileceğimiz diğer bir çözüm önerisi de senet karşılığında kredi veren şirketler olmaktadır. Mevzu bahis olan bu yerler son derece makul şartlarda borç para hizmeti verir iken bunun karşılığında da belli oranlarda komisyonlar talep etmektedirler. Ancak bilmelisiniz ki bahsi geçen bu komisyon oranları banka faizlerinden çok daha uygun olmaktadır.

Siz de bu tar bir yerden borç para almak istiyorsanız önünüzde çok fazla alternatif mevcuttur. Ancak ülke bazında en çok tercih edilen yerler arasında senetlekredi.com ve herkesekredi.net firmaları ilk sıralarda yer almaktadır.

10 comments on “Acil Nakite Sıkışanlar için formül
 1. burçin dedi ki:

  acil 50 000 tl ihtiyacım var

 2. SERKANS dedi ki:

  5000 liraya ihtiyacım var elimde 2 tane kullandığı faturalı hatlı telefonum var. Kredi veriyorsanız faturalı hattı olanlara her ay düzenli olrak faturaları ödemekteyiz sorun olmaz.

 3. Bahar dedi ki:

  Benim de acil 10000 liraya ihtiyacım var.Mailinizi bekliyorum.

 4. Çiğdem dedi ki:

  Vodafone hattım var ve yıllardır kullanıyorum aktif olarak. Acil 6000 tl kredi ihtiyacım var Vodafone faturalı hattıma kredi çıkartabilir misiniz?

 5. Türker dedi ki:

  Acil 20.000 maşım ssk da 1.700 tl. bankalarla sorun var

 6. acil dedi ki:

  Acil 18000 tl ye ihtiyacım var. Kredi skorum düştü ve borçlarımı bir araya toplamak istiyorum.Lütfen baştan para istemeyin kredinin içinden alırsınız.SSKlı çalışanım,sitelerdeki baştan para yatır kredinizi çıkartalım diyenlerden bıktım.Senet dahi imzlarım.Maaşım 1300 tl gerçekten yardımcı olacaklar arasın. İrtibat lütfen bu işle ilgilenenler arasın

 7. mutlu dedi ki:

  05544665661

 8. Eray - Turkcell dedi ki:

  Emekliyim 6000 tl ihtiyacım var. Turkcell faturalı hatta kredi çıkartılır diye ilanınızı gördüm bana da kredi çıkar mı? Haber bekliyorum

 9. mehmet dedi ki:

  Bize de 5000 tl acil para gerekiyor AVEA faturalı hattıma 5000 tl kredi alabilir miyiz? Parayı bana nakit olarak verirseniz aylık faturam üzerinden ne kadar ödemem gerekiyorsa taksitlendirme şeklinde ödeyebilirim

 10. Serap evren dedi ki:

  Faturalı avea hattıma kredi nasıl alabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir