Acil olarak 50.000 tl ye ihtiyacımız var

TALEP: Etrafa yaptığım borçlarımı kapatamadığım için çok acil olarak para bulmam gerekiyor. Bankalardan kredi kendi başıma kredi almam çok zor çünkü kara listede bulunuyorum. Geçtiğimiz yıllarda aldığım bir ihtiyaç kredisini düzensiz ödediğim için kırmızı kalem yemiştim. Ancak şimdi yine ortalama 50 bin Türk Lirası tutarında kredi çekmek gerek. Bu durum benin için çok önemli.

Kendi başıma bankalardan kredi alamasam bile bir firma aracılığı ile adıma kredi çıkartılabileceğini düşünüyorum. Bu sebepten dolayı bana hızlı bir şekilde hizmet veren bir kredi danışmanlık firması tavsiye eder misiniz?

ÇÖZÜM: Ülkemizde mevcut olan kredi danışmanlık firmalarının sayıları her geçen gün daha da artış gösterse de bunların da belli başlı çalışma prensipleri mevcut olmakta ve de her talep edene borç para vermemektedirler. Bununla  beraber kredi çıkartma işlemi de belli kurallar dahilinde işlemekte ve yine her isteyen kişiye referans olarak kredi çıkartmak mümkün olmamaktadır. Bilhassa da icra takibinde olan, hacizli borcu bulunan, kredi notu sıfır olan, kara listede olan ve de bankalardan kırmızı kalem yiyen kişilere kredi çıkartmak çok zor ve hatta kimi zaman imkansız olmaktadır. Bu yüzden çözüm olarak gördüğünüz bu yoldan daha başka alternatiflere yönelmeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır.

Kredi danışmanlık firmalarının bankalara aracılık yaparak kredi çıkartma uygulamasının dışında bir de kendi bünyelerinden senetle borç para verme seçeneği de mevcut olmaktadır. Bu yüzden size tavsiyemiz adı geçen yerlerin bu olanağından faydalanmanız yönünde olmaktadır.

Size bu imkanı sunacak yerlerin sayısı son derece fazla olsa da mevcut durumunuz nedeni ile  geri çevrilme ihtimaliniz de mevcuttur. Ancak herkesekredi.net adlı site genel olarak başvuruları geri çevirmemesi ile tanındığından siz de adı geçen bu yere müracaat edebilirsiniz. Bu firma uygun ödeme koşulları kapsamında talep etmekte olduğunuz 50 bin Türk Lirası tutarındaki krediyi tarafınıza son derece hızlı bir şekilde vererek mevcut olan nakit sıkıntınızı çözecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir