Acil Olarak Kredi Kullanmak İstiyorum

SORU: Şu anda icrada olan mallarımı geri almak için yeterli paraya sahip olduğum halde dosyam çok geride olduğu için en az birkaç yıl beklemem gerekiyor. Ancak İcra Müdürlüğü’nden çalışmakta olan bir yakınım aracılığı ile bu dosyamı öne alma gibi bir şansım var ama en az 20 bin TL ödeme yapmam karşılığında bu işlem gerçekleşebilir. İcradaki mallarımın toplam tutarı 900 bin Türk Lirası civarlarında olduğu için paramı aldığım an ödememi fazla fazla yapabilirim. Ancak şu anda ne bir gelir belgem ne de bir teminatım var.

Bu şartlar altında bana borç para verebilecek yerler var mıdır? İcradan mallarımı en geç birkaç ay içinde alabileceğim için her türlü faiz oranı ile ödememi gerçekleştirebilirim. Bu yüzden komisyonlar ve faizler benim için çok da önemli değil.

CEVAP: Talep etmekte olduğunuz tutar çok da yüksek olmasa da ödeme gücünüz ve gelir durumunuz çok da iç açıcı olmamaktadır. Bu yüzden bankalar ile alakalı olarak beklentiye girmemeniz faydanıza olacaktır.

Bahsi geçen şartlar dahilinde size tavsiye edeceğimiz yerlerden biri İntoko borç ilanları olmaktadır. Bu yer aracılığı ile pek çok farklı kişi ellerinde mevcut olan paralarını kredi ile vermek ile beraber, kredi almak isteyenler de bu taleplerine yönelik olarak ilanlar paylaşabilmektedir.

Bu sebepten dolayı siz de bu yönde bir ilan paylaşabilirsiniz. Ya da bunun yerine kredi vermek isteyen kişiler ile de iletişime geçebilirsiniz.

Bunun yanında yine size önerebileceğimiz seçeneklerden bir diğeri ikrazat firmalarıdır. Bu yerler de yasal bir şekilde kredi olanağı sunar iken sizin de taleplerinize bağlı olarak ertelemeli ödeme olanakları da sunmaktadır.  Bu yüzden siz de icradan mallarınızı alacağınız zamana kadar ödemenizi erteleyebilir ve bu şekilde son derece rahat bir şekilde para sıkıntınızı giderme olanağı yakalayabilirsiniz.

Bu aşamada başvuru yapabileceğiniz belli başlı yerler ise;

 1. Serkan İkrazat,
 2. Özdemirler İkrazat,
 3. Cansever İkrazat Faktöring ve Yatırım Danışmanlık Firması başta olmak üzere daha başka pek çok farklı yerdir.
One comment on “Acil Olarak Kredi Kullanmak İstiyorum
 1. yavuzaldemir dedi ki:

  Acil olarak 4000 tl ye ihtiyacım var
  geçmişde ödemelerimde aksaklıklar olduğu için bankadan kredi kullanamıyorum
  şuan 1500 tl gelirim var 1000 tl si belgelenebilir
  kefil olduğum için borç bana kaldı ve acil 4000 tl yi ödemem gerekiyor
  24 aylık sürede max.200tl lik taksitlerle rahatlıkla ödiyebilirim
  iyi çalışmalar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir