Acil para lazım çok acil !

SORU: Ev almak için kendi mahallemdeki bir tefeciden borç para almıştım. Üstelik faiz oranları da son derece makuldü. Ancak iki ay ödeme yapmadığım için şu anda çok fahiş bir faiz uygulamaya başlamış. Meğer ödemeleri aksadığı anda faiz tutarlarının yükseleceğini sözleşmede belirtmişler ama buna bana söylemediler. Şu anda borcum her geçen gün katlanarak artıyor. Bana bir yol gösterin.

Talep ettiğim para şu anda 67 bin Türk Lirası ancak her geçen gün daha da artacak. Lütfen yardım edin nereden para bulabilirim?

ÇÖZÜM:  Bankalar ya da daha başka yerler kredi verme aşamasında sizi oyalayacağı ve de vakit kaybettireceği için tercih edeceğiniz yer mutlaka hızlı bir şekilde hizmet vermelidir. Bu konuda ülkemizde en çok tercih edilen yer ise bizkredinizicekelimsizodeyin.com adlı firmadır. Aynı gün içinde nakit para veren bu yer şu ana kadar binlerce kişinin nakit para ihtiyacını oldukça makul şartlar altında çözmüştür. Bu sebepten dolayı siz de adı geçen bu yere müracaat etmelisiniz.

One comment on “Acil para lazım çok acil !
 1. edrkndr dedi ki:

  merhaba,
  aylık 4300+2000 TL gelirim var
  bankalarda yüklü miktarda kredim ve kredi kartı borcum var, ancak hepsinin ödemesi düzenli, herhangi bir sıkıntı yok
  borçluluğum fazla olduğu için riskim yüksek çıkıyor ve bankadan kredi alamıyorum, tüm borçları kapatıp tek bir ödeme yapmak istiyorum
  aylık 2800-3000 TL taksitle 36 -48 ay vadeli para temin etmek istiyorum acilen
  yardım edebilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir