Acil Para Lazım Faiz Sorun Değil

SORU: Geçtiğimiz yıllarda internet sitesi açarak para kazanmak için kredi çekmiş ancak daha fazla para gerektiği için birkaç farklı bankadan daha borç almak zorunda kalmıştım. Ancak tam da işleri yoluna koyayım derken yeniden nakit gerekmiş ve bu aşamada bir kredi danışmanlık firmasından borç para almıştım. Süreç böyle ilerlerken hem internet sitesi projem tutmadı hem de deyim yerinde ise uçan kuşa borcum oldu.

Kendi çevreme ve de akrabalarıma olan borcum bir yana banka kredileri hukuki sürece girdiği için beni çok zorluyor. Ne yapıp edip bu borçtan kurtulmam gerek. Şu anda faiz ya da daha başka detaylara göre seçim yapma gibi bir şansım yok. Bu sebepten koşullar ne olursa olsun borç para bulmam gerek. Bana bu konuda yol gösterir misiniz?

ÇÖZÜM: Bir kredi danışmanlık firmasında borç alarak ödemediğiniz zaman bu durum büyük ihtimal ile diğer firmalar tarafından da duyulacak ve bu yerler de sizi geri çevirecektir. Bu yüzden tefecilerden kredi almaktan başka bir şansınız bulunmamaktadır. Bu alanda hizmet alabileceğiniz en güvenilir yer ise Tefeci Cemil, Tefeci Erol ve de Tefeci Mustafa’dır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir