Acil Para Lazım Nerden Nasıl Bulabilirim?

Bankalardan kredi alamıyor musunuz? Borçlarınızla başa çıkamaz hale mi geldiniz? O zaman, acil para lazım nerden bulabilirim, ne yapabilirim diye düşünmeyin bize ulaşın! Kolay para bulmanın yollarını sizin için derledik. Yazımızın içerisinde, işinize yaracak harika fikirler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra, bu çözüm yolları ile ilgili olarak da, aklınıza takılan tüm sorularını mail atarak bize ulaştırabilirsiniz. Kolay para bulma yolları arasında yer alan, isterseniz en kolay ve ilk akla gelen yöntem olan bankalardan kredi alma tüyoları ile başlayalım. Bildiğiniz gibi bankalardan kredi alabilmeniz için pek çok koşulu yerine getiriyor olmanız gerekir. Bu koşulların başında da öncelikli olarak sigortalı bir işte çalışıyor olmak ve kredi notu ortalamasının yüksek olması gelir. Kredi notunuz düşükse, bankalardan kredi almanız biraz zorlaşır.

            Kredi notu nasıl yükseltilir? Kredi notunuzu yükseltmek istiyorsanız öncelikli olarak bankalarda bulunan kredi ya da kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödemeniz gerekir. Bu da doğal olarak biraz zaman alabilir. Bankalarda kredi ya da kredi kartı borcunuz yoksa ve kredi notunuzun hızla yükselmesini istiyorsanız, yine tercih edebileceğiniz bir kaç yöntem bulunuyor. Bunların başında da hesaplar arası nakit transferi. Bankalarda bulunan hesaplarınıza yüklü miktarda para transferi gerçekleştiğinde kredi notunuz hızla yükselir. Bu sorunu çevrenizden kısa süreliğine borç alarak çözebilirsiniz. Paranın bir süre hesabınızda durması önemlidir. Sonrasında parayı çekerek ya da internet üzerinden havale veya eft yaparak başka hesaba aktarabilirsiniz. Bu sistemde dikkat etmeniz gereken konu, para yatırılan bankaya herhangi bir borcunuzun bulunmaması gerektiği.

http://www.acilkredilazim.net/ne-kadar-nerden-nasil-kredi-alabilirim-cekebilirim/

 

biz kredinizi çekelim

biz kredinizi çekelim

Borcunuz olan bankaya para yatırırsanız, bankanın yasal olarak borcunuz karşılığında parayı çekme ihtimali var. Diğer bir dikkat etmeniz gereken konu da, harcamalarınızı hesabınızdan nakit çekerek değil de, kart kullanarak yapmanız. Örneğin, market alışverişinizde bile, hesap kartınızı kullanın. Fatura ödemelerinizi, internet üzerinden hesabınızdan gerçekleştirin. Böylece banka sizin maddi durumunuzu kontrol ederek, kredi notunuzun yükselmesinde rol oynayacaktır. Diğer bir alternatif de, kredi notunuz düşükse ya da gelir belgesi beyanında bulunamıyorsanız, kredinizi biz çekelim siz ödeyin diye ve komisyonla kredi veren kişiler ile çalışmak olacaktır. Bu kişiler ile irtibata geçmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Bankalardan kredi alamadığınızda ve acil para lazım nerden bulabilirim diye düşünmeye başladığınızda tek yapmanız gereken bize ulaşmanız olacaktır. Bankalardan kredi alamanyalar için senetle kredi verenler yardıma koşuyor. Bankalar gibi, çalışarak size finansman desteği sağlıyorlar. Bunu yaparken de, yine bankalara benzer bir çalışma sistemi uyguluyorlar. Bu sistemler arasındaki fark; bankaların sözleşme, senetle borç para verenler ise senet imzalatıyorlar. Diğer bir fark ise, senetle kredi aldığınız zaman, biraz daha fazla faiz ödemeniz gerektiğini bilmenizde fayda var. bu yüzden bütçe ayarlaması yaparken, bu ayrıntıyı da gözden kaçırmayın. Senetle kredi almak istediğinizde, senet nasıl yazılır ile ilgili de araştırma yapmanızı önerebiliriz. Bunun için, sitemiz içerisindeki konu ile alakalı yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Senetle kredi verenlerin adresleri için, bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Kaynakça: http://www.acilkredilazim.net

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir