Acil paraya ihtiyacım var bayan

TALEP: Geçtiğimiz günlerde kocamı kaybettim. Daha acımı yaşayamadan beni yıkan olaylardan biri de eşimin kendi çevresine oldukça yüksek tutarlarda borçlandığı ve yıllardır da ödemeleri ertelediğini öğrenmek oldu. Üstelik hemen hemen her alacaklı bir an önce ödeme yapmam için beni uyardı. Bu yüzden en kısa zamanda yaklaşık 45 bin Türk Lirası tutarında borç para bulmam gerekiyor.

Kendim ev hanımıyım. Yani ne bir gelirim ne de bir sigortam var. Ödemeyi ise kocamdan kalan dul maaşı ile yapacağım. Bir iş bulsam bile herhangi bir eğitimim ya da mesleğim olmadığı için en çok asgari ücret ile çalışabiliyorum. Bankalar ise bu tutarda bir gelire 10 bin TL’den fazla kredi vermiyor. Bu yüzden de ne yapacağımız şaşırmış durumdayım. Lütfen bana bir çözüm yolu gösterin.

ÇÖZÜM: Dul maaşı ile kredi çekmek size sunulacak çözüm yollarından biri olsa da mevcut olan para sıkıntınızın tamamını çözmeyecektir. Bu yüzden yapabileceğiniz en mantıklı iş banka harici yerlerden borç para almak olacaktır.


NOT: Kadınlara özel kredi veren bankaların kampanyalarını takip edebilirsiniz. Çok acil değilse nakit ihtiyacınız bu fırsatlardan faydalanmanız daha güvenilir olacaktır


Ancak bu yerlere de yapacağınız ödemeler gelirinizden yüksek olacağından bu da çözüm olamayacak ve hatta zaman içesinde çok daha büyük sıkıntılara girmenize neden olacaktır. Bu sebepten dolayı en mantıklı yol borç para karşılığında çalışmaktır. Bu sistem hem size uygun koşullarda ve de yüksek bir gelir ile çalışma olanağı sunacak hem de borcunuzu kolay bir şekilde kapatma imkanı sağlayacaktır.

Eğer bu alternatif aklınıza yatıyor ise dilediğiniz tutarlarda kredi almak ve çalışarak ödemek için yapacağınız işler arasında ilk alternatif sekreterlik, diğerleri ise çaycılık ve de temizlik işleri olmaktadır. Bu imkanı sunan yerler ile alakalı olarak örnek vermemiz gerekir ise A Finans Faktöring, Zirve Kredi Danışmanlık ve herkesekredi.net en çok tercih edilen yerlerdendir. Siz de bu yerlere müracaat ederek kendinize uygun bir iş bulup bunun  karşılığında borç para alabilirsiniz. Bunun için adı geçen yerler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir