Acil paraya ihtiyacım var

TALEP: Birikmiş olan kredi borçlarımı kapatmak için çok acil olarak nakit paraya ihtiyacım var. Bunun için bana ikinci bir kredi daha verecek bir banka ya da benzer şekilde hizmet verecek bir firma bulmak istiyorum. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Toplam olarak talep ettiğim tutar 18 bin Türk Lirası olmaktadır. Ancak ödemelere altı ay sonra başlayabilirim ve aylık en çok 750 Türk Lirası tutarında ödeme yapabilirim. Bana bu şartlarda borç para verecek bankalar ya da daha başka yerler var mıdır? Eğer bu parayı legal yollardan bulamaz isem tefecilerden talep etmeli miyim? Bu durumda kalırsam müracaat edebileceğim güvenilir tefeciler var mıdır?

ÇÖZÜM: Söz konusu olan probleminiz ile alakalı olarak çözüm arama sürecinde bilmeniz gereken en önemli detay bu şartlar altında bankalardan kredi alamayacağınız yönünde olmaktadır. Çünkü bankalar hali hazırda kredi borcu olan kişiler bir yana bu borcu düzenli olarak ödemediği için sıkıntı yaşayan kişilere kredi verme gibi bir hizmeti mevcut olmamaktadır. Bu yüzden size bankalar dışındaki yerler ile alakalı olarak tavsiyelerde bulunmak çok daha çözüm odaklı olacaktır.

Piyasada oldukça fazla sayıda kredi danışmanlık firması mevcut olmak ile beraber bunların her birinin çalışma koşulu birbirinden farklı olmaktadır. Bu yüzden vadeli olarak ödemeye başlamanızı kabul edecek ve de düşük tutarlarda taksitler dahilinde 18 bin Türk Lirası kredi verecek yerler bulmanız son derece zor olmaktadır. Bu aşamada şansınızı denemeniz açısından tavsiye edebileceğimiz yerlerden biri A Finans Firması ve Anadolu Kredi Danışmanlık Firması olmaktadır.

Eğer önerdiğimiz bu yerler aracılığı ile de talep ettiğiniz tutarlarda para bulma imkanı yakalayamazsanız bu aşamada  tefecilerden de borç para talep edebilirsiniz. Ancak bilmelisiniz ki adı geçen yerler hem illegal hem de son derece tehlikeli olmaktadır. Başka çıkar yol bulamaz iseniz mümkün olan en güvenilir tefecilere başvuru yapabilirsiniz. Bunlar arasında ise Tefeci Cemil ve Tefeci Erol gibi yerler mevcut olmaktadır.

9 comments on “Acil paraya ihtiyacım var
 1. gokhan26 dedi ki:

  medikal firmam var.25000 tl ihtiyacım var.aylık ödemede yapabilirim.3 aydan önce olmamak koşuluyla tek bir keredede ödeyebilirim

 2. gokhancavusoglu dedi ki:

  Mrb cok acil 30000 tl ye ihtiyacim

 3. gokhancavusoglu dedi ki:

  Mrb cok acil 30000 tl ye ihtiyacım var fazla detaya girmiyorum yardımcı olurmusunuz

 4. bsracrk dedi ki:

  Acil 30000ihtiyac var ne olur donus yapin

 5. merve dedi ki:

  Acil 5000 tl ye ihtiyacım var.cok çok acil lütfen hemen donus yapın.

 6. mustafa dedi ki:

  Acil 30000 tl hitiyacim var donus icin bekliyorum

 7. rai7623 dedi ki:

  bana acil 10000 tl lazım 24 ay taksitli

 8. Mustafa dedi ki:

  20 bin tl vadeli ihtiyacım var
  Memurum 2 tane tekel bayim var mal almak için kullanacağım parayı

 9. Dilek dedi ki:

  Acil 5000 tl lazım,yoksa haciz gelecek, kimsem yok bankada da kredi kartı yüzünden kırmızı çizgideyim, yardımınıza ihtiyacım var.Saygılarımla…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir