Acil Toplu Para Duası – Anında Para

Acil toplu para duası var mıdır? Dua edersen bütün işlerimi yoluna girer mi? Bilindiği gibi dualar sayesinde olmayacak hiçbir şey yoktur. Fakat bir konuyla ilgili hiç bir çaba göstermeden, hiç bir uğraş içerisine girmeden, sadece bekleyerek ve dua ederek, istediğiniz şeye ulaşamazsınız. Dualar sizin bütün çalışmalarınıza karşılık önümüze çıkan engelleri aşmamız için bir imkandır. Ne kadar çok çalışırsanız, o kadar mükafatlandırılırsınız.

Acil toplu para duası var mıdır? Bu konuda pek çok internet sayfasında denilip, uygulandığında, ve başarılı olduğuna dair bazı makaleler bulunuyor.

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn

*Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu, ve huvel kavîyyul azîz

*Allahümme ya Latifu ya Allah ya Kerimu ya Allah ya Ganiyyu ya Allah ya Fettah ya Allah ya Rezzak ya Allah

*Allahumme rabbena enzil aleyna maideten mines-semai tekunu lena îden li-evvelina ve ahirina ve ayeten minke verzukna ve ente hayrur-razigîn.

Bu ayet-i kerimleri 7 gün boyunca 1001 defa okuyan kimseye Allah ummadığı yerden rızık verir. 7 gün sonunda istediğiniz olduktan sonra ise 101 kere okunacak.

Hangisinin size yararlı olabileceği konusunda denemeden bilgisayarda olamaz. Bu konu ile ilgili çeşitli internet sayfalarında araştırmalar yaparak çok daha sağlıklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu konu ile ilgili sayfamızda diğer yazılarınızdan da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Bu konu ile ilgili olarak, bunun dışında acil para ihtiyacı için senetle kredi verenler ile çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Yorum bölümünden taleplerinizi dile getirirken, size ulaşabileceğim bir iletişim bilgilerinizde not olarak eklemeyi unutmayınız. Bilgilendirmeler özel olarak yapılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir