Acilen 40.000.00 tl nakite ihtiyacım var

TALEP: Eşimin organ nakli ameliyatını yaptırmam için onu yurt dışına götürmem gerekiyor. Hem böbrek verecek olan kişi orada olduğu hem de eşimin ameliyatı ülkemizde yapılamayacak olduğu için en kısa zamanda gitmemiz gerek. Bunun için lazım olan parayı ayarlamak için yaşadığım ev hariç tüm mal varlığımı sattım. Buna rağmen şu anda ortalama olarak 40 bin Türk Lirası açığım var.

Bu para bizim geleceğimiz için çok çok önemli. Bu sebepten mümkün olan kısa zamanda bulmamız şart. Bize bir yol gösterir iseniz size  müteşekkir oluruz. Ayrıca daha önce şirketimiz ile alakalı olarak bankalarla problem yaşadığımız için adı geçen bu yerler dışında çözüm olanakları sunarsanız seviniriz.

ÇÖZÜM: Bu ve benzeri para sıkıntılarını çözmek için en çok müracaat edilen yerlerin başında İntoko adlı ilan sitesi gelmektedir. Pek çok kişi sağlık problemlerini çözmek için ya bu siteye ilan vererek para aramakta ya da para veren kişiler ile irtibata geçmektedir. Siz de bu yolu deneyerek kısa zamanda sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir