Akik Finans Kredi

Akik Finans ülkemizde en kaliteli hizmeti veren finansman firmalarından biridir. Kadrosu oldukça donanımlı olan bu firma, müşterileri ile hem yüz yüze görüşme hem de internet üzerinden görüşme imkânı sağlıyor. Akik Finans, hizmetine İstanbul’da başlamasına karşın, Türkiye’nin her yerine bu hizmeti taşımayı hedeflemektedir. Dolayısıyla ülke çapında bir iletişim ve firma havuzu vardır. Bu sayede ülkenin her yerindeki firmaların finansman ihtiyaçlarının karşılanmasında ve finansman yönetimini başarılı şekilde yapabilmelerine yardımcı olmaktadır. Elbette bunu yurt içinde de yurt dışında da sürdürmek en büyük hedeftir.

Firma belli başlı konularda tüm firmalara danışmanlık hizmeti vermektedir. Kısaca açıklayacak olursak;

  • Firma Finans Hizmeti: Firmanızın parasal konularındaki işlemlerinin takip edilmesini, bankalar ile ilişkilerin ve harcamaların düzenlenmesini istiyorsanız Akik Finans size danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.
  • Yenilikçi Fikir Fon Toplama: İşleyeceğine inandığınız bir iş düşünceniz varsa ve buna karşılık bir finansman bulamıyorsanız Akik Finans sizlere kredi sunmaktadır.
  • Proje Fizibilitesi Hazırlanması: Bildiğiniz gibi proje hazırlama aşamasında tüm maliyetler, ortaya çıkabilecek tüm sorunları ve teknik özellikleri düşünmek ve buna göre en az 5 yıllık raporlar hazırlamanız gerekmektedir. Tüm bunlar için ciddi bir bilgi birikimi ve tecrübe gerekir. İşte bu konuda da danışmanlık hizmetinizi Akik Finans’tan alabilirsiniz.
  • Kredi Fiyat Araştırması: Eğer hali hazırda bir krediniz varsa ve bu kredinin maliyetlerini en aza indirebilmek için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bunun içinde Akik Finans size hizmet vermektedir.
  • KOSGEB Girişimci İş Planı Desteği: KOSGEB müteşebbislere kredi ve hibe imkanı sunmaktadır. Bu kredi ve hibe desteğini ne şekilde ve nasıl kullanacağınıza dair bir çalışma planı için Akik Finans’tan hizmet alabilirsiniz.
  • Hibe Ve Teşvikli Kredi Hizmeti: Yurt içinde veya dışında fark etmeksizin, her türlü projenizin sunumu ya da dosyası gibi konularda sizlere hizmet sağlamaktadır.
  • Mali Veri Analizi Hizmeti: Firmanızın her türlü finans işleri hakkında danışmanlık sağlar.
  • Dönemsel Finansal Analiz: Firmanızın çalışmasına ilişkin tüm analizleri sağlar.
  • Banka Maliyetleri Düşürücü Önlemler: Bankacılık ile ilgili tüm işlem ve sorularınıza danışmanlık eder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir