Anında ATM’den Kredi Alma – Kredi Çekme

Bankalar artık çok daha kolay bir şekilde kredi verebiliyor. Anında bankamatikten kredi alma – kredi çekme işlemlerini büyük bankaların sunduğu hizmetler ile yapabilirsiniz. Müşterilerinin her zaman işlerini kolaylaştırmak için çalışmalarına devam eden bankalar, şimdi de internet bankacılığı yerine de geçebilecek şekilde pratiklik sağlayan bir kredi çekme yöntemi sunuyor. Bu kredi yöntemi bankamatikten kredi alma olarak biliniyor. Bankalar, tüketicileri için zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyor. Bunun bilinci ile hareket eden bankalar artık kredi alabilmek için şubeye gelme zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

Anında bankamatiklerden hızlı bir şekilde kredi almak isteyen kişilere bu hizmeti sunan bankalar ise Garanti Bankası, Aktif Bank, İş Bankası ve Yapı Kredi olarak biliniyor. Anında bankamatiklerden alabileceğiniz bu krediler sayesinde çok acil nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz. Diyelim ki çok acil paraya ihtiyacınız var ve haftasonu. Bankalar da kapalı olduğu için şubelere gidemiyorsunuz. Bu gibi durumlarda hemen banka bankamatiklerine giderek kredi çekme yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bankaların çoğu zaten en güncel kredi kampanyalarını siz bankamatik başında iken sizlere sormaktadır. Bu şekilde kredi veren bankaların kredi özellikleri ise şu şekildedir;

Garanti Bankası Bankamatikten Kredi

Garanti Bankası Bireysel tüketici ve ihtiyaç kredisi seçeneklerini bankamatikleri üzerinde yer alan menülerde sizlere sunuyor. Bu krediyi sizlere çok hızlı bir şekilde verebiliyor. Eğer bir Garanti Bankası müşterisiyseniz ve kredilerinizi alabilecek kadar yeterli kredi notunuz varsa hızlı bir şekilde kredi işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz. Bu kredileri 36 aya kadar çıkan vadeler ile ödeyebilirsiniz.

Aktif Bank Bankamatikten Kredi

Aktif Bank henüz bankamatik olarak hizmet vermiyor. Ancak bunun da bir yöntemi var. Aktif Bank kredilerinden yararlanabilmek için ilk olarak internet şubesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kredilerinizi ise Aktif Bank’ın anlaşmalı olduğu Akbank ve Vakıfbank şubelerinden alabilirsiniz.

İş Bankası

İş Bankası tüketici kredilerini kredi kartı ve hesap kartı kullanıcılarına 24 aylık vadeler ile anında bankamatikten vermektedir. Hızlı krediyi çok uygun vadeler ile ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi

Yapı Kredi tüketici kredilerini 1,38’lik faiz oranları ile birlikte sizlere anında bankamatik üzerinden veriyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir