Anında Borç Verenler

Anında borç verenler yazımız ile karşınızdayız. Günümüzde siz hiç anında borç veren birini gördünüz mü? Eminim çoğunuz hayır cevabını veriyordur. Genelde paraya ihtiyacımız olduğu zaman kimsede olmaz. Herkes kendi sıkıntılarından bahsetmeye başlar ve siz istediğinize isteyeceğinize pişman olursunuz. Ama sanmayın ki anında borç verenler yok değil. Emin olun ihtiyacınız olduğu anda size anında borç verenler de var. Mesela çok acil paraya sıkıştınız ne yaparsınız? Önce eşe dosta saldırırsınız değil mi? Ama onlardan ne fayda? İkinci olarak hemen bankalara koşarsınız. O banka senin bu banka benim dolaşır durursunuz. Bütün çabalarınıza rağmen aradığınız parayı bir türlü bulamazsınız. İşte tam bu anda devreye anında borç verenler giriyor. Onlar kim mi?

Kimi zaman acil olarak borç para bulmak istediğimiz zaman aklımıza gelen ilk çözüm yolları bankalar olmakta, ancak bu yerler belli başlı kimselere kredi vermemekte ya da verse bile pek çok kişi için geç olabilmektedir. Neyse ki bu aşamada imdada anında borç verenler yetişmekte ve milyonlarca kişinin para sıkıntısını aynı gün içinde çözmektedir.

Bahsi geçen bu yerlerin sayısı mevcut olan talebe de bağlı olarak her geçen gün artış göstermekte ve piyasada oldukça fazla sayıda anında kredi veren firma bulunmaktadır. Bunlar arasında da diğerlerine kıyasla çok daha fazla rağbet gören belli başlı yerler bulunmak ile beraber en çok dikkat çekenler şunlardır;

 1. bizkrediniziçekelim Firması: Adı geçen bu yer ülkemizde mevcut olan kredi danışmanlık firmaları arasında en çok tercih edilenlerden biri olmaktadır. Üstelik yapılmakta olan borç para taleplerini de aynı gün içinde çözdükleri için de müşterilerini son derece memnun etmektedirler.
 2. Senetlekredi Firması: Bu yer aracılığı ile nakit sıkıntısını çözen kişilerin sayısı da son derece fazla olmaktadır. Bunun en temel sebebi ise müşterilerini son derece hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmalarıdır.
 3. A Finans Firması: Dilerseniz nakit sıkışıklığı yaşadığınız dönemlerde müracaat edebileceğiniz yerlerden biri de burasıdır. Tıpkı diğer firmalarda olduğu gibi A Finans adlı şirket de sizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracaktır.
 4. Güçlü Finans Firması: Anında kredi veren yerlerden borç para almak istiyorsanız sunduğu kaliteli hizmet ile bu yere de başvuru yapabilir ve en geç 24 saat içerisinde istediğiniz kadar kredi alabilirsiniz.
 5. Tek Kredi Firması: Son zamanlarda para sıkışıklığı yaşamakta olan kişilerin müracaat ettiği yerlerden biri de adı geçen bu firma olup son derece hızlı ve bir o kadar da başarılı bir şekilde nakit sıkıntılarına çözüm olanakları sunmaktadır.
 6. Jet Kredi Firması: Adı ile müsemma olan bu firma da acil nakit sıkıntısı çeken kişilere önerilebilecek yerler arasında bulunmaktadır.
 7. Flaş Kredi Firması: Son olarak önereceğimiz yer ise söz konusu bu şirket olmak ile beraber şimdiye kadar binlerce kişinin nakit sıkıntısını oldukça makul şartlarda çözmüştür.

 

Anında borç verenler internet üzerinde insanların ihtiyaçlarına çalışan kimselerdir. Bu kişiler ilanlarını yayınlarlar. İhtiyacı olanlar da onlara taleplerini ileterek borç almaya çalışırlar. Elbette bu kişiler yada firmalar, borç verirken mutlaka kendilerini güvence altına alırlar. Mesela verecekleri para karşılığında senet yaparlar. Senet onların verdikleri parayı güvence altına almasını sağlar. Ayrıca, bazıları verdikleri paranın faizini alarak kazanç sağlar. Kimi de faiz almaz sadece yardım amaçlı borç para verir. Eğer siz de anında borç para verenlere ulaşmak istiyorsanız sayfamız üzerinden ilan vererek sesinizi duyurabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden ücretsiz ilan vermeniz mümkün. Ancak, şunu da belirtmeliyiz ki; sizden borç para vermenin karşılığında önden kapora adı altında para isteyenlere kesinlikle yaklaşmayınız.

91 comments on “Anında Borç Verenler
 1. Emre dedi ki:

  merhabalar, istanbul’da yaşıyoruz, nişanlım adına kredi kullanmak istiyoruz. gelir belgesi ve sigortası yok, yaklaşık 5 yıldır aynı adreste çalışmakta, iş yeri kendinin. Bankalarla herhangi bir sorunu yok, kredi kartı var. 17.000 tl maksimum vade 12 ay olarak kredi kullanmak istiyoruz. Yardımcı olabilir misiniz?

  • yk danışmanlık dedi ki:

   yardımcı olabiliriz kredi konusunda

   • yeliz dedi ki:

    cok acil 10000 tl kredi lazım borçlarımı tek noktaya toplamak için bankalar kredi vermiyor memurum

   • Ugur K. dedi ki:

    Merhabalar.

    10 gün içerisinde ödenmek kaydıyla 20.000 TL nakit ihtiyacımız mevcut. Şirketiz. Alacaklarımızın vadeleri ve ödeme tarihleri sorunsuzdur. Leasing firmamızla aramızdaki anlaşmazlıktan dolayı bugün ödeme yapmak zorundayız. 21.08.2014 tarihindeki alacaklarımız geldiğinde ödenecek ama garanti olsun diye 10 gün diyoruz. Bilgi verebilirseniz sevinirim.

   • ayse dedi ki:

    lütfen yardımcı olun bekliyorum cevabınızı

   • rukiye dedi ki:

    acil 15000tl ye ihtiyacim var yardimci olabilirmisiniz.

   • cüneyt dedi ki:

    4400 tl gelirim var acil yardimci olun..

   • İsmail dedi ki:

    15000 tl ihtiyacım var lütfen acilen dönüş yaparmısınız

   • Salieru dedi ki:

    Merhaba;

    Kurumsal bir şirkette çalışmaktayım . Acil olarak 30.000 tl ye ihtiyacım var. Konu hakkında dönüş yapmanız mümkün mu detayları ile birlikte .

 2. arda dedi ki:

  yardım edin

 3. mehmet dedi ki:

  3 yılda tamamı ödenmek üzere 80-100 bin arası paraya ihtiyacım var , yardım edebilecek var mı ?

 4. serkan dedi ki:

  acil senet karşılığı 2000 tl lazım yardımcı olur musunuz

 5. özkan zengin dedi ki:

  Merhaba etrafa parca parca olan borcumu kapatıp bir yere ödeme yapmak onun icin 7000 bin liraya ihtiyacım var insallah olumlu bir cevap verirseniz sevinirim

 6. serçe dedi ki:

  50000 liraya ihtiyacım var.3000 gelirim varyardımcı olurmusunuz

 7. aydın dedi ki:

  mrblar.acil 5.000 tl lazım.aylık düzenli olarak ödeyebileceğim
  nakit aramaktayım.otelde çalışmaktayım.çok acil olarak lütfen irtibata
  geçermisiniz.

 8. ender dedi ki:

  merhaba acil 3000tl. ihtiyacım var 5000tl. olarak taksitli geri ödeyebilirim noterden senette yapabilirim kamu calışanıyım kefillikten sicilim bozuldu yardımcı olursanız sevinirim.

  • admin dedi ki:

   Hızlı başvuru formunu doldurunuz

   • Omer dedi ki:

    Hızlı başvuru formu nerede? Ben de doldurayım. :/

   • gamze dedi ki:

    acil 20.000tlye ihtiyacım var 2 gün içinde yardımcı olun lütfen geri ödemede sıkıntı yok ama aciliyetinden dolayı temin edemedim

   • ali dedi ki:

    benımde 50 bın ihtıyacım var nasıl goruse biliriz

   • kemal dedi ki:

    eylül sonuna acil 10.000 tl paraya ihtiyacım var bankalarla sorun yasadım 3 sene önce ama suan bir sorunum yok ve 5.200 tl bodrolu maasım var nişanlancagım icin acilen bu parayı denklestirmem lazım eksigim 10,000 tl geri ödemesi 1,500 tl olabilir yardımcı olacak birisi bana ulasabilirmisin

   • burhan dedi ki:

    7500 tl belgelenebilir maaşım uygun komısyonla 15 000 tl ihtiyacım vr

   • İsmail dedi ki:

    15000 tl ihtiyacım var lütfen acilen dönüş yaparmısınız veya formu gönderin

 9. ahmet dedi ki:

  Merhaba çok acil 120 000 TL ye ihtiyacım var. Geri ödemeyi ister aylık senetlerle İster 15 ay sonra tamamını olmak üzere yapabilirim. Bu paraya borçlarımı kapatmak ve iş kurmak için ihtiyacım var. Bana bu parayı verebilecekleriden acil cevap bekliyorum.

 10. mehmet dedi ki:

  Bursa’da yaşıyorum, 5 yıldır aynı işyerinde düzenli olarak çalışıyorum , aylık ödemelerde acil 50 bin TL’ye ihtiyacım var

 11. Bahadır dedi ki:

  Merhaba,
  Ekim sonunda faizi ile birlikte ödenmek üzere senetle 10000 tl borç arıyorum. Ekim sonunda faizi ile birlikte ödeyebilirim.

 12. mecit dedi ki:

  senetle borç istiyorum bankalar kredi vwermiyor.

 13. fatih dedi ki:

  acil 5000 tl ye senet karsılıgı ıhtıyacım var faiziyle beraber bir ay içinde geri ödeyecegım lutfen yardımcı olun tel.

 14. ibrahim kaymak dedi ki:

  çok çok acil 5.000 tlye ihtiyacım var senet ile taksitle geri ödemesini yaparım lütfen yardımcı olun ankaradan ikamet etmekteyim.

 15. ayla dedi ki:

  bugün 2000 tl ye ihtiyacım var.Geri ödemeli yardım edebilecek varsa bana mailden geri dönüş yapabilir mi? lystrk@gmail.com

 16. Orhan dedi ki:

  acil 150000TL ye ihtiyacım var, bir sene sonra 300000TL öderim

 17. hüseyin dedi ki:

  6000 tl ihtiyacım var

 18. hakan dedi ki:

  10000 tl gerekiyor.maillerinizi bekliyorum

 19. hakan dedi ki:

  10000 tl ihtiyacim var.Maillerinizi bekliyorum ist.

 20. günay dedi ki:

  Devlet memuruyum. Kocaeli İzmit’de ikamet ediyorum. Mevcut icra takipli olduğum için kredi kullanamıyorum. 20.000 TL kredi vadeli ödeyecek şekilde kullanmak istiyorum. Senet imzalayabilirim. Gerekli bir komisyon ve masraf varsa çıkan krediden kesebilirsiniz Ön ödeme yapamam. Bu sizin için de uygunsa görüşmek isterim.

 21. ardahan dedi ki:

  30.000 tl kredi kullanmak istiyorum. Teklifinizi değerlendirilebilir bulursam senet karşılığı 30.000 kullanmak istiyorum. 22.000 lira anapara odemesi kalan kredim icralık oldu. Kredi cekemiyorum

 22. GİZEM AKKAYA dedi ki:

  Çok acil nakite ihtiyacım var çok önemli lütfen yardımcı olun

 23. Emre ALPAR dedi ki:

  Sayın yetkili;
  Ben yurtdisindan canli hayvan ithalati yapmaktayim. Secimlerden dolayi bir suredir gumruk kapilari kapali. Bu sure zarfinda biriken borclarimi kapatabilmek icin bana 50.000 tl noter tasdikli senet karsiligi borc para verebilecek birilerini ariyorum. Borcumu en gec 4 ay sonra faiziyle birlikte kapatabilirim. Gercekten artik sinirdayim cocuklarimi 3 aydan bu yana goremiyorum ve kahroluyorum. Size yalvaririm yardim edecek birisi varsa lutfen yardim etsin.

 24. hafize dedi ki:

  acil 2000 tl ye ihtiyacım var.

 25. YASEMİN dedi ki:

  acil 25,000tl paraya ihtayacım var yardımcı olacak biri varmı

 26. yakup dedi ki:

  merhaba

  Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para
  gerekmektedir.

  Eger yuvamı ve borçlarımı ödeyip mutlulugumu
  saglayabirseniz beni çok mutlu bir insan yaparsınız şimdiden teşekkürler ederim.Kredi
  dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık
  taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.

 27. umut dedi ki:

  Merhaba cok acil 25 000 tl ihtiyacim var is yeri acmak icin teminat verebilirim yardimci olursaniz sevinirim

 28. MUSTAFA dedi ki:

  ACİL 10000 TL IHTIYACIM VAR SENETLE VERENLER ULASSIN LÜTFEN

 29. mustafa dığan dedi ki:

  kredi kartları ve elden borçlarım var ödemerimiel tekbşr yere toplamak istiyorum yardımcı olrmusunuz10.000 tl ihtiyacım var

 30. Ali kaner dedi ki:

  acil 2000.tl. ihtiyacım var

 31. hulyanarin dedi ki:

  Acil kızı hasta kadrolu itfaiyeci babaya aylık taksitle geri ödeyeceği 15000 tl gerekli.

 32. fatih k dedi ki:

  çok acıl 15,000 tl ye ihtiyacım var bankalar kredı vermıyor kamuda calısıyorum

 33. turkerem dedi ki:

  Acil olarak bugün en geç yarın 3000 tl nakite ihtiyacım var sigortalıyım geri ödeme konusunda sıkıntı yaşanmaz bana turkerem@gmail adresinden ulaşın lütfen

 34. sevda dedi ki:

  bugün 2000 tl ihtiyacım var salı günü 2200 geri ödeyebilirim güvenilir biri yardımcı olabilir mi?

 35. samitiyacım var 6 ayda iade ederim dedi ki:

  6 ayda ödemek üzere 3. oootlye ihtiyacım var

 36. burcin dedi ki:

  Acil 20000 bin ariyorum. Ayin 9.da odeme yapacagim lutfen yardimci olun yalvaririm.

 37. ysmnnn dedi ki:

  Merhaba acil 15000 tl ihtiyac var ozel sektorde calisiyorum odeme konusunda 2 ay sonra faiziyle geri odeme yapicam yardimci olabilicek kisiler bana ulasabilir mi

 38. Doğan dedi ki:

  okul masraflarım için 500 tlye ihtiyacım var parayı 20 gün sonra ödeyebilirim iki taksit yaparsanız cok mutu olurum okula gidebilmem için bu paraya ihtiyacım var üniversitede okuyorum yardımcı olursanız cok sevinirim

 39. hakan dedi ki:

  acil olarak bankaya ödemem var 5.000 tl paraya ihtiyacım var yardımcı olabilecek birilerine ihtiyacım var.

 40. salih dedi ki:

  acil 30000 tl ihtiyacım var. aylık gelir 3500 tl memurum.

 41. tarık dedi ki:

  merhaba istanbulda oturuyoruz bankadan kredi çekemiyoruz emekli kefilimizde var yardımcı olun bizede kolay gelsin

 42. bsracrk dedi ki:

  Acil 30000.lazim senet kabulumdur

 43. Gokhan dedi ki:

  Acil onbesgun günlüğüne 15000 lazım

 44. adsız41 dedi ki:

  Acil 100 000 TL ye ihtiyacım var ödeme gücüm aylık 2000 TL üstüne çıkamam kamu personelim. Icram vs yok bddk nun yaptığı 36 aylık düzenlemenin mağduru olduk

 45. hakan dedi ki:

  iyi günler bankalardan dolayı acilen 100000 tl ye ihtiyacım var aylık 1000-1500 tl arasında ödeme yaparım lütfen yardım edin avukatlar ile uğraşıyorum icraya verecekler lütfen ulaşın bana…

 46. cüneyt dedi ki:

  merhaba, acil 5 bin tl ye ihtiyacım var. bunu 30 ya da 45 gün içerisinde ödeyebilirim. Faiz olarak uygun durumda karşılarım. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

 47. ilknur dedi ki:

  ilknur ben cok.acil nakte ihtiyacim var cumaya kadar 10000 tl lutfen.ama luyfen

 48. derta dedi ki:

  merhaba acil yuklu miktarda paraya ihtiyacim var mail adresimden ulasabilir misiniz bana

 49. derta dedi ki:

  merhaba acil paraya ihtiyacim var yuklu miktarda bana ulasabilit misiniz ?

 50. mümine dedi ki:

  yarına kadar acil 15000 tl nakit ihtiyacım var. senetle ödemek kabulumdur. acil hbr bekliyorum lutfen acill

 51. ümit dedi ki:

  sadece antalya’daki devlet memurlarına,noterden senet yaparak 5000 tl veririm,1 ay sonra tek defada 6000 tl olarak alırım.

 52. NİLGÜN ÇELİK dedi ki:

  çok acil 2000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz çok acil

 53. kenan dedi ki:

  acil paraya ihtiyacim var 20000tl yardim ederseniz 5000tl sizin olsun bankalar vermiyor

 54. gül özkan dedi ki:

  esnafım çok acil 5000 tl ya ihtiyacım var

 55. furkan dedi ki:

  Kocaeli Hyundai fabrikasında çalışıyorum.1750 maaşım var 15 senedir çalışıyorum hala sigortalıyım.5 yıl önce kredi ödemem geciktigi için kara listedeydim.5 yıl bitti ama hala kredi çekemiyorum.kredi notum 1500-1600 lerdeymiş bankalara başvuru yaptıgım için 900 lere düşmüş.sadece 1 adet kredi kartı kullanıyorum.başkada bankayla alakalı hiçbir borcum yok.acil 15,000 ihtiyacım var.yardımcı olabilirmisiniz.

 56. habip dedi ki:

  çok acil 100.000 tlye ihtiyacım var….. devlet memuruyum.

  • serkan dedi ki:

   Çok acil 100 bin tl ye ihtiyacın var demek…Ne yapacaksın ev falan mı alacaksın? Yoksa parayı alıp tozla duman mı olacaksın.. Çok acili anlarımda 100 bin ne ya??? Çok acil 100 bin yok devenin nalı…

 57. ümit dedi ki:

  bir otel açmaya çalışıyorum çok acil anında paraya ihtiyacım var

  • serkan dedi ki:

   otel açmak için elden faizle para arayacak kadar aptal mısın? Sen bu parayı alınca elinde otelin falan kalacağınımı düşünüyorsun? Bu nasıl bir zihniyet beynin sulanmış senin…Aklını başına al kardeşim..

 58. serkan dedi ki:

  buradaki insanlar gibi benimde sıkıntım var ama derman burda falan değil dostlar.. Burada insanlar hayal deyip yazıyorlar. Bitmişiz bu aşıkar ekonomimiz belli.. Battıkça daha çok batıyoruz ve yerin dibine gireceğiz. Bir ülkeyi batırmak istiyorsan banka açın o ülkede derler bizdede zaten yeterince var. Ve bitirdiler bizi…. Buralardan medet ummayın dostlar.. Varın gidin işinize gücünüze bakın…

 59. ilknur ecem dedi ki:

  750 tl acil ihtiyacım.var banka.borcu.taksitlendirme yapmadığı.için ödeyemiyorum yardımcı olursanız mayıs ayına kadar borcumu ödeyeceğim lütfen biri yardim etsin bir.kaç gün içinde ödemem lazım

 60. metin dedi ki:

  15000 tl ye ihtiyacım var 500 tl taksitle ödeyebilirim.

 61. emre dedi ki:

  mrb esnaflıkla uğraşıyorum ödemelerimdeki aksaklıktan dolayı nakite ihtiyacıö oldu 50.000 bin tl ihtiyacım var

 62. memo dedi ki:

  Merhaba….
  İstanbul’da yaşıyorum. Çok acil 80.000 tl’ye ihtiyacım var. Aylık gelirim 2200 tl. Aylık 1000 tl olarak geri ödeyebilirim. Lütfen en kısa zamanda dönüş yapın lütfen.

 63. kerem dedi ki:

  merhaba
  yeni işletme acacağım 20.000 tl nakit ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım..

 64. erol dedi ki:

  acil 30000tl krediye ihtiyacım var kartları kapatmazsam takibe düşmek üzereyim. düşmemek için …aylık 1200/1300ödeyebilirim

 65. ONUR dedi ki:

  çok acil 30.000 tl ye ihtiyacım var . İstanbulda yaşıyorum geri ödemesinde sıkıntı olmaz. Bana mail adresimden geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 66. mehmet dedi ki:

  merhaba çok acil 10,000 tlye ihtiyacım var.

 67. ufuk iğde dedi ki:

  İyi günler belgelenebilir aylık gelirim 2944 tl dir. Dağınık bir kredi karmaşıklığım var 50000 lira çekim yapıp tek elden ödemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir