Anında Kredi Almak İstiyorum

Anında kredi almak isteyenler ve anında kredi sitemiz üzerinden kredi almak istiyorum şeklinde ilan metinlerinizi lütfen iletiniz. Aşağıdan yorum yaparken lütfen telefon numaranızı yazmadan süzgün bir metin olarak giriniz.

Örnekler: 

Toplamda bankalara 50000 civarı borcum bulunmakta. Her yere ayrı ödeme ciddi yıpranmalara ve paramı bereketsizleştirmeye başladı. Şu an iki banka ile icralık durumdayım. Düzenli olarak 6 senedir çalışıyorum. Her ay 800-900 tl ödeme yapabilirim. Konu hakkında bana acil dönmeniz hayati niteliktedir.

Ankara’da ikamet ediyorum, Kamuda Yönetmen olarak çalışıyorum. Bankalarda bir kaç kredim var, Gecikmelerim ve yasal takibim yok. Acil nakite ihtiyacım var Bedelli askerlik ücreti ve elden borç ödemesi için en az 30.000 Tl ye ihtiyacım var. Aylık gelirim 4.750 TL İnsanlara Borç minneti altında olmak beni çok üzüyor. Senet karşılığı veya Kredi olarak da olsa Allah rızası için yardımcı olabilir misiniz.

6 comments on “Anında Kredi Almak İstiyorum
 1. RECEP SAKALLI dedi ki:

  kredi ihtiyacım var bankadan çekemedim.

 2. SEVGI dedi ki:

  10.000 TL KREDİ İHTİYACIM VAR

 3. servetmurat dedi ki:

  cok acil 10.000 tl krediye ihtiyacım var.

 4. umut alptekin dedi ki:

  bankada geciken kredimin gecikmesini kapadım ama acil 50 bin tl krediye ihtiyacım var bankadan çekemiyorum lufen yardımcı olurmusunuz 0545 889 5294

 5. faruk dedi ki:

  Merhaba;
  Bankalara var olan kredi borçlarım ve özellikle kredi kartı borcumu kapatmak için acil 10.000 TL, uzun vade taksitli krediye ihtiyacım var. Mevcutta bankalarda kredim bulunduğundan dolayı kredi çekememekteyim.

  Konunun önemini arz eder, geri dönüşünüzü beklerim.

 6. pakize dedi ki:

  Acil 20000tl nakite ihtiyacım var lutfen yardım edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir