ANINDA KREDİ BAŞVURUSU CEPTETEB

Kredi çekebilmek için birçok fırsat artık müşterilerin ayağına gelmektedir. Bu nedenle de kredi başvuruları konusunda da ciddi yeniliklerin gün yüzüne çıktığı apaçık ortaya serilmektedir. Bu nedenle hemen hemen her banka bu konuda öne çıkacak yenilikler ortaya koymaktadır. Bu konuda ciddi bir yenilik oluşturan ve gözleri üzerine çeken uygulama ise CepteTEB olarak karşımıza çıkmıştır.

TEB’in müşterilerine kolaylık sağlaması için oluşturduğu internet bankacılığı ve online bankacılık hizmetlerinin ardından ihtiyaç kredisi çekebilmek için de en kolay yöntemi ortaya koyan bu hizmet ile artık kredi almak çok kolay olacak.

CepteTEB Kredi Başvurusu Olanakları

CepteTEB hizmetinin müşterilerine sağladığı en büyük avantaj, şubesiz bankacılık hizmetini sağlıyor olmasıdır. Yani herhangi bir banka şubesi dahilinde değil, bağımsız bir bankacılık söz konusudur. Ve bu avantajın da sizlere en büyük getirisi, işlem kolaylığıdır. Çünkü bankacılığa dair yapılacak olan tüm işlemlerinizi online olarak gerçekleştirebilmektesiniz. Ayrıca faiz oranları da bu noktada daha düşük seyretmektedir.

CepteTEB bağımsız bir bankacılık anlayışı içerisinde işlemlerinizi sürdürdüğü için ve herhangi bir şubeye bağlı olmadığı için, kredi işlemleriniz de masrafsız hale gelecektir. Zira herhangi bir şube masrafı söz konusu olmayacaktır. Şubecilik masrafı olmayan kredileriniz, masrafsız şekilde elinize ulaşacaktır. Anlaşılacağı üzere CepteTEB hizmetinin faydaları saymakla bitmeyecek bir avantajlar zinciri üzerine kuruludur.

CepteTEB Başvuruları

CepteTEB ihtiyaç kredilerinden faydalanmak istiyorsanız, online olarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Böylece kredileriniz ile ilgili her türlü bilgiyi de online olarak elde edebilirsiniz.

Alacağınız kredinin aylık olarak taksitlendirilmiş tutarını, işlem için alınacak komisyon bedelini, toplam faiz bedelini ve faiz oranlarını, dosya işlem bedelini ve toplama vurduğumuzda ödeyeceğiniz miktarı ve buna benzer tüm kredi bilgilerini de online olarak öğrenebilirsiniz.

Online olarak CepteTEB İhtiyaç Kredisi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, bazı şartları da yerine getirmeniz gerekecektir.

  • Çekeceğiniz kredi tutarı en az 1000 lira, en fazla 20.000 lira olabilir.
  • En fazla 36 aya kadar vade süresi konulabilir.
  • Alacağınız krediler için herhangi bir kefil ya da kredinize karşılık herhangi bir teminat talep edilmemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir