Anında Kredi Kartı Basımı Yapan Bankalar

Kredi kartı başvurusunu yaptık onay cevabını aldık ve bankaya kredi kartının teslim edileceği adresi verdik ya da kartımızı banka şubesinden alacağımızı söyledik bundan sonrasında azami 7 gün- 10 gün olmak üzere kartımızı bekliyoruz.

Size artık beklemek zorunda değilsiniz desem ne dersiniz? Anında kredi kartı basımı yapan bankalar var. Evet, bu bankalar kart talebinde bulunmanızın ve onaylanmasının ardından tüm talepler biriktirerek bildirim yapmak yerine anında bildirimizi yaparak kart basımınızı sağlıyor böylelikle günlerce beklemeden kartınızı alabiliyorsunuz. Hızlı bankacılık dediğiniz anca bu şeklide olur. Kartınızı alır almaz dikkatli ve bilinçli şeklide alışverişlerinize başlayabilirsiniz. Kartınız elinize geçer geçmez önce yirmi dört saat aktif hizmet veren ve her bankanın bu şekilde çalışması olan müşteri hizmetlerini arayarak kart şifrenizi oluşturun.

Anında kredi kartı basımı yapan bankalar ile çalışmak sizi zaman kaybından kurtaracak ve kartım geldi mi, kargoya verildi mi, şube de mi dertlerinden sorularından bir çırpıda kurtulun geriye sadece mutlu alışverişleriniz kalsın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir