Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında kredi kartı veren bankalar herkesin aradığıdır değil mi? İstediğiniz bir bankaya gidiyorsunuz ve kredi kartı başvurusu yapıyorsunuz. Bir bakmışsınız başvurunuz anında onaylanmış. Kim böyle olmasını istemez ki? Fakat ülkemizde kredi kartı kullanımında oldukça sıkıntılar var. Kredi kartı alan bir kişi yaptığı alışverişlerde limiti doldurunca sorunlar oluşuyor. Mesela kartın borcunu ödeyemediği için banka ile arası açılıyor ve kırmızı çizgiyi yiyor. Bu yüzden tekrar anında kredi kartı almak istendiğinde bankalar olumlu yaklaşmıyor. Eğer siz böyle bir durumdaysanız veya bu durumda olmasanız dahi anında kredi kartı veren bankaları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu konuda sizlere bazı önerilerimiz olacak.

Son yıllarda tv ekranlarında yaptığı reklamlar ile kolay kredi kartı verdiğinden bahseden pek çok banka bulunuyor. Sadece bir sms ile başvurunuz onaylanıyor ve kredi kartınızı anında alabiliyorsunuz. Normalde kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra çoğu banka olumsuz sonuç veriyor. Bunun nedeni geçmişte yapılan ödemelerde aksaklık olması veya kırmızı çizik yemiş olmanız olabilir. Fakat bazı bankalar var ki; bu sorunları dahi göz ardı ederek kredi kartı verebiliyor.İşte anında kredi kartı veren bankalar arasında Finansbank, Denizbank ve Odeabank yer alıyor. Bu bankalara kredi kartı başvurusu yaptığınız takdirde eminiz başvurunuz geri çevrilmeyecektir. Ayrıca, elbette sadece bu bankalar değil belki diğer bankalar da anında kredi kartı veriyorlardır. Başvuru yapmanız da fayda var.

Kredi Kartı Başvurusunu Hemen Onaylayan Bankalar

Bankaların kazanç elde etmek kullanmakta oldukları belli başlı yol ve yöntemler mevcut olsa da bunlar arasında en çok kullanılanı kredi kartları olmaktadır. Bu sebepten dolayı da pek  çok banka müşterilerini arayarak onlara kredi kartı vermek istemektedir. Ancak bu aşamada tercih edilen kişiler bankalar ile arası iyi olan ve kredi notu yüksek kişilerdir.

Alternatif Bank,

Pozitif Bank

Odeabank

Kredi kartı alma konusunda sıkıntı yaşayanlar ise kredi notu düşük ve bankalar ile ilişkisi düzgün olmayanlardır. Ancak bahsi geçen bu kişilere de kart alma konusunda hizmet verecek kimi bankalar mevcut olmaktadır.

2 comments on “Anında Kredi Kartı Veren Bankalar
  1. Doğanay dedi ki:

    Acil para lazim 0530 1181666 antalyada ikamet ediyorum
    K.karti bile olur

  2. İsmail İlhan BİÇER dedi ki:

    İyi günler.. Acil 5000 TL 3 ay sonra tamamı ödenecek şekilde ve senet karşılığı paraya ihtiyacım var. Düğün hazırlıklarım var ve bankalarla aram kötü. Aylık belgelenebilir 1000 TL ve özel ders geliri olarak ta 800-1200 TL arası gelirim var. (Aylık 1000 TL ödemeli 25.000 TL verebilirseniz de kabul ederim. En azından diğer banka borçlarımdan kurtulup rahatlıkla ödeme yapabilir ve yuvamı kurabilirim.) Para teslim alınmadan ödeme yapılmayacaktır. Durumumu değerlendirip acil dönüş yapmanızı rica ediyorum. Saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir