Anında Kredi Notu Öğrenme

Banka kredi talebinde bulunurken tüm bankaların ilk olarak sorguladığı ve baktığı şey kredi notumuzdur. Eğer bu not düşükse çoğu zaman kredi talebimiz onaylanmıyor. Kredi notu bireylerin risklerini, göreceli olarak belirler.

Kredi kullanmak için kredi notu oldukça önemlidir. Eğer bu notunuz düşük ise yukarıda da bahsettiğimiz gibi krediniz onaylanmaz. Ayrıca bu not sadece çalıştığınız bankayla değil diğer bankalarla da ilişiğinizi etkiler. Anında kredi notu öğrenme için farklı yollar söz konusu bunlardan birisi bankanıza gidebilir ya da müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Diğer bir yol ise TC kimlik numaranız ile ücretsiz üye olabileceğiniz Findeks.com sistemidir. Bu sistem tamamen güvenilir olmakla birlikte kredi notunuzu hatta kredi not renginizi hızlıca öğrenebilirsiniz.

Anında kredi notu öğrenme için diğer bir sitem de Avea’nın müşterilerine özel oluşturduğu kısa mesaj yolu var. Belirtilen numaraya TC kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi kısa mesaj atmanız yeterli.

Ücretsiz kredi notu öğrenme yollarından her hangi biriyle sizle kredi notunuzu öğrenin ve banka kredi başvurularınızı bu doğrultu da yapın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir