Anında Ödemelerinizi Birleştirin

Tek bir dönem içerisinde birden fazla bankadan kredi aldığınızda ya da birden çok kredi kartı kullanımında bulunduğunuzda kredi notunuz gibi önemli skorların düşmesinin yanı sıra, birçok avantajdan da faydalanabilme ihtimaliniz ortadan kalkacaktır.

Hayatınızın her dönemi bir diğeri ile benzer özellikler gösteremez. Bu nedenle acil durumlarda da kullanabileceğiniz birikimleriniz olmalı ve acil durumlar baş gösterdiğinde nakit sıkıntınızı giderebilecek alternatifler her zaman saklanmalıdır. Bu nedenle bir birikim yapamasanız dahi borç alabileceğiniz bir alanı boş bırakmak, yararınıza olacaktır.

Sizlerde bu gibi durumlarda kendinize bir alternatif bırakmak istiyorsanız, ödemelerinizi birleştirmeniz ve tek bir noktaya ödeme yapmanız gerekecektir.

Borçları Nasıl Birleştirebiliriz?

Sahip olduğunuz borçları tek bir alana toparlayabilmeniz için belli bir miktar nakit paraya ihtiyaç duyacaksınız. Bu bir kredi ile ya da elinizdeki birikim ile çözülebilecek bir durumdur. Eğer bankadan kredi alamayacak durumdaysanız, elinizde hiçbir birikim yoksa ve tek bir yere borçlu olmak istiyorsanız, firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

Firmamızdan senet ile kredi alabilme imkânınız bulunmaktadır. Bu sayede borçlarınızı tek noktada birleştirebileceğiniz gibi, sorunlarınızdan da bir çırpıda kurtulabilirsiniz.

Anında Ödeme Birleştirme Başvurusu

Firmamıza başvuru yapmak için tek yapmanız gereken genel bilgilerinizi bizlere iletmektir. Bu bilgiler oldukça sıradan ve herkese anlatılabilecek bilgilerdir. Yani sizlerden özel herhangi bir bilgi talep edilmemektedir. Aynı zamanda bankalar gibi kurumsal bir kuruluş olmadığımız için de şartlarımızı kendimiz belirlemekteyiz. Bu nedenle hiçbir şart sunmadan sizlere kredi verebilme olanağına sahibiz.

Bizlerden kredi alabilmeniz için sahip olmanız gereken tek koşul, sizler için belirlenen tutarı aylık sabit şekilde ödemenizdir. Bundan başka herhangi bir şart da bulunmamaktadır. Başvurularınızı ana sayfamızda yer alan başvuru formu ile yapabilmektesiniz. Aynı zamanda ofisimize gelerek, konu hakkında yüz yüze görüşebilme fırsatı da sizlere sağlanmaktadır. Ofisimizde yapılan ön değerlendirme sonucunda, sizlere bir ön ödeme planı oluşturulacaktır. Böylece vadelerinizi ödeme konusunda bilgi sahibi olmuş olursunuz. Bizlerden alacağınız kredi sayesinde tüm borçlarınızı kapatarak, basit şekilde ödemelerinizi tek bir noktada birleştirebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir