Banka Harici Kredi arayışı

Bankaların kredi verme şartları çok zorlaştığı için artık bireyler daha çok “banka dışında kredi veren yerler” araştırmakta ve internet üzerinde de (banka hariç nereden para bulabilirim) şeklinde aramalar yapmaktadır. Bu konuda 2 farklı alternatifi sizin için listeliyoruz.

Faktoringler: Büyük firmaların alt yapılanması alarak düşünülmektedir. Bankalara nazaran çok daha kolay kredi verdikleri bilinmektedir. Ancak bununla birlikte kredi faiz oranları bankalara göre oldukça yüksektir ve bankalar gibi kampanyalı dönemleri de bulunmamaktadır. Bu sebepten ötürü bankalardan kredi almak istemeyen kişiler faktoring firmaları aracılığıyla kredi alabilmektedirler. Ancak, daha yüksek faizi geri öderler.

Kredi danışmanlık Firmaları: Kredi danışmanlık firmalarının birçoğu ne yazık ki yasal değildir ve Türk Ceza Kanunu’ na aykırı şekilde iş yapmaktadır. Elde ettikleri paraları ize çok yüksek faiz oranlarıyla satıp haksız kazanç elde edenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu sebepten ötürü kredi danışmanlık firmaları ile çalışacaksanız, işlemin yasal olduğundan emin olmalı ve gerekirse notere giderek tasdik ettirmelisiniz.

BANKA DIŞINDA KREDİ ARAYIŞI

*Benim ve çevremde bildiğim bir kaç kişinin nakit sıkıntısı olması sebebiyle arayışa geçtiğim bir anda bu blog ile karşılaştım ne derece gerçek elbette bilemiyorum o sebeple telefonla iletişim kurarsanız detaylıca durumumu anlatabilirim. Kredi arayışı neden bankalardan olamadı derseniz
1-Kredi puanı 800 civarında olan 3 kişi var 3 ü de özel sektörde çalışıyor ve 1200, 1200, 1500 maaş almaktalar. Bir tanesi 2 yıl önce bankalarla sorun yaşadığından şu an alamıyor 2 si kredi notu düşük olduğu için alamıyor yasal takip vb asla olmadı.
2-Kredi skorumla alakalı sorunum yok ancak çektiğim kredilerim olduğu için tekrar kredi alamam şuan yani kredi limiti sorun olur. SENET karşılığı olabilir mi bilemiyorum. Ticaretle uğraşıyorum en kısa zamanda geri ödeyebilirim

BANKAYA DEĞİL SİZE ÖDEMEYE RAZIYIM

*Kamuda çalışıyorum. Banka borçlarımı kapatacağım. Her ay düzenli 1000-1350 tl geri ödeme yapabilirim. Mail adresimden bana ulaşabilirsiniz.Bankalara ödemektense size ödemeye yapayım. Kapatmalar sonrası bu parayı rahatça ödeyebilirim çok uzun vadeyi sevmem ama ödeme miktarımı zorlamak istemiyorum. Bu geri ödeme koşullarında Alabileceğim miktarı mail adresime yollarsanız sevinirim. Sizce uygun olursa  25.07.2016 gününe kadar işlemleri halledebiliriz. Maaşımda icra v yoktur.

80 comments on “Banka Harici Kredi arayışı
 1. Akrep190588 dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben özel bir şirkette yönetici asistanlığı yapmaktayım. Sizleri, web üzerinden paylaştığınız “kredi verme” duyurularınız üzerine buldum. Şuan da bankalar ile aram iyi değil ve acil paraya ihtiyacım var. Çünkü çok fazla dağınık ödemeler yapmak durumunda kalıyorum ve aldığım maaş olan 1.830 TL bu giderlerimi karşılamıyor. 17.000 TL gibi toplamda borcum var. Bu borçlarım bankalara ait ve ödeme tutarları kimisinin 500 TL, kimisinin 300 TL ve kimisinin yine 450 TL seviyelerinde olması sebebiyle, yani aylık ödemem gereken toplam rakam, aldığım maaşı dahi geçecek seviyede olduğu için ödemelerimi yapamıyorum. Örneğin aylık 1.830 TL’lik maaşımın 750 TL’lik kısmını, 17.000 TL’lik ihtiyacımı karşılayabilmeniz durumunda sizlere geri ödeyebilirim. Bunun için acil yardımlarınızı rica eder ve beni bilgilendirmenizi isterim.

 2. salih dedi ki:

  acil nakde ihtiyacım var ulaşın lütfen

 3. yakup dedi ki:

  merhaba
  Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para gerekmektedir.Kredi dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.hakkınız veya masraflar kredi aktarılınca ödenir.

 4. Selin dedi ki:

  Bana acil 7500 tl para lazım. Kredi skorum düşük olduğu için kredi alamıyorum. Aylık gelirim 1700 tl , 18 aylık geri ödeme yapabilirim.dönüş yaparsanız sevinirim.

 5. byclarinet dedi ki:

  mrb ben konyadan yazıyorum. 10000-20000 arası nakit paraya ihtiyacım yardımcı olursanız sevinirim.

 6. sedas35 dedi ki:

  Merhaba, acil 12000 TL ‘ye ihtiyacım var. Noter huzurunda veya senet karşılığı olabilir.
  Düzenli bir işim var ayda 1000 TL ödeyebilirim.
  Banka sicilim iyi olmadığı için bankadan kredi talep edemiyorum.
  Teşekkürler

 7. ömer dedi ki:

  Bankalardan kredi çekemiyorum. Çok fazla borçlandım. Maaşlıyım ve borçlarımı asgari ödüyorum. Fakat faiz ödemek zorunda kalıyorum. 30-50000 arası paraya ihtiyacım var. Nasıl yardımcı olabilrsiniz?

 8. Batu dedi ki:

  Tr’nin rn buyuk sirketinde yuksek ucretle calisiyorum. Ailevi saglik sorunlari nedeniyle fazlaca borclandim. Bankalar vermiyor. 20-30-40 verebilecek varsa ulassin bana…

 9. Uğur Kaya dedi ki:

  Merhaba,

  Kredi ödemelerimde sağlık sorunlarından dolayı 3 aydır gecikme yaşıyorum.Gecikmeyi telafi edebilmek için acilen 3 gün içinde 10000 tl ye ihtiyacım var.36 ay vade ile ödeyebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

 10. kadriye dedi ki:

  ACİL 7,000 TLYE İHTİYACIM VAR 🙁

  • ahmet dedi ki:

   ben devlet memuruyum normal olarak emekliliğimi doldurdum ancak tüm sosyal haklarımı alabilmek için yaşa takıldım 2015 yılı 12 ayında ikramiyemi alabileceğim. bir bankaya borcum var ve maaşımda haciz kredi çekemiyorum, ben 2016 yılı ocak zammını alarak emekli olacağım ve yaklaşık 50000 ikramiyem var. noterden bu ikramiyemi devrederek şu an nakit ihtiyacımı gidermem gerek. durum acil, ödeme garanti acil cevaplarınızı bekliyorum

 11. meltem dedi ki:

  Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para gerekmektedir.

 12. TEKİN YAMAN dedi ki:

  acil bu gün veya yarına 60 bin tl lazım kasım veya aralıkta tamamını öderim

 13. cem dedi ki:

  bana çok acil cuma günü öğlene kadar 25000 tl ihtiyacım var yeni evleniyorum banka skorum düşük o yüzden banka vermiyor lütfen bana yardım edin 15/08/2014 tarihinden itibaren taksitleri ödemeye başlayabilirim.Memur olarak çalışıyorum. Lütfen yardım edin 🙁

 14. İsmail İlhan BİÇER dedi ki:

  İyi günler.. Acil 5000 TL 3 ay sonra tamamı ödenecek şekilde ve senet karşılığı paraya ihtiyacım var. Düğün hazırlıklarım var ve bankalarla aram kötü. Aylık belgelenebilir 1000 TL ve özel ders geliri olarak ta 800-1200 TL arası gelirim var. (Aylık 1000 TL ödemeli 25.000 TL verebilirseniz de kabul ederim. En azından diğer banka borçlarımdan kurtulup rahatlıkla ödeme yapabilir ve yuvamı kurabilirim.) Para teslim alınmadan ödeme yapılmayacaktır. Durumumu değerlendirip acil dönüş yapmanızı rica ediyorum. Saygılar.

 15. Ali kaner dedi ki:

  acil 2000.tl.lazım bilgilendirirseniz sevinirim

 16. Nesrin Özyazıcı dedi ki:

  Senet karşılığı borç para almak istiyorum. Emekliyim ve aynı zamanda çalışıyorum.Gün içinde irtibata geçmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

 17. ceren dedi ki:

  Acil 3ay geri odemeli onemli cok acil

 18. Melih İkiz dedi ki:

  Acil 456 bin liraya ihtiyacım var. aylık 3000 ödeyebilirim. Ara ödemeler olabilir. İrtibata geçerseniz sevinirim.

 19. Melih İkiz dedi ki:

  Acil 45 bin liraya ihtiyacım var. aylık 3000 ödeyebilirim. Ara ödemeler olabilir. İrtibata geçerseniz sevinirim.

 20. aysun dedi ki:

  Merhaba acil olarak net 30.000 TL İhtiyacım var. Uzun vade odemeli lutfen cok ACIL !!!

 21. ceren dedi ki:

  merhaba,

  Ben öğretmenim,devlet memuruyum. Yaşım 23, ek gelirim de var. Aylık
  2000-2250 tl ödeme yapabilirim. Bir sağlık harcamam için 180-200 bin tl
  arası bir paraya ihtiyacım var. Faiziyle beraber senetle 7 sene gibi bir
  vadeyle ödeme planı ayarlayabilir misiniz?

 22. R. Selcan dedi ki:

  Merhabalar,

  12.000tl nakit paraya ihtiyacım var taksitle geri ödeyecek gücümde var. birkaç bankaya olan kredimi ve kartlarımı tamamen kapatıp tek bir yere borçlnmak istiyorum. taksitleri 750tl olarak geri ödeme yapabilirim. ilerleyen zamanlarda 1.000 liryada çıkartabilirim nakit sıkıntım karşılanırsa ödeme seçeneklerini görüşürüz zaten kim yardımcı oluyor hiç bu işler nasıl oluyor bir bilgim yok kiminle görüşmem lazım? Bana ulaşır mısınız?

 23. cem dedi ki:

  İyi günler benim 160 bin tl ihtiyacım var.banka kredisi kullanamıyorum.memurum.uzun vadeli ödeme yapabilirim.aylık 2000 tl.email adresimden ulaşırsanız sevinirim.faiziyle öderim.iyi günler.

 24. levent dedi ki:

  Senet karşılığı borç para almak istiyorum 10000 tl ye acil olarak ihtiyacım var kredi kartı borcumu kapatmak istiyorum 2000 tl maaşla özel bir şirkette calisiyorum

 25. myhearts dedi ki:

  merhabalar,

  özel sektörde maaşlı olarak çalışmaktayım.2750 tl maaşım mevcut.
  bankalar neznınde sıcılım bozuk.kredı kullanamıyorum.çeşitli bankalara olan borçlarımı tek çatı altında toplamak istiyorum.bununla ilgili geri dönüş bekliyorum.
  iyi günler…

 26. ismail53 dedi ki:

  Sağlık memuruyum devlet hastanesi çalışıyorum 30000 tl nakit ihtiyaçım var senet faiz taksit vb ödeme yapabilirim

 27. ibrahim82 dedi ki:

  Merhaba.Devlet memuruyum 30.000 TL ye ihtiyacım var.Evlilik ve dağınık borçlarım için gerekli Yardımcı olabilecek varsa aylık düzenli olarak öderim.Yada yılbaşından sonra tamamını ödeyebilirim.

 28. Hatice dedi ki:

  Devlet memuruyum bankadan kredi çekemiyorum acil 50000 tl ihtiyacım var denetliyorum geri öderim aylık 3500 tl gelirim var

 29. haydar dedi ki:

  Acil ev tasimam lazim ve 3500 tl gerekli senet karsiligi istiyorum sartlara uyarim lutfen yardimcibolun

 30. yasinhas dedi ki:

  Özel sektörde 1.500 tl maaşla çalışmaktayım dağınık borçlarımı toparlamak ve tek bir yere ödeme yaparak kurtulmak için acilen 10.000 tl ye ihtiyacım var gerek noter sözleşmeli gerekse senetle aylık 500-600 tl rahatlıkla ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 31. cemil sakın dedi ki:

  krediye ihtiyacım var.

 32. kadir 34 dedi ki:

  10 bin tl kred iye ihtiyacım var 2,250 maaşım var 600 eşit taksitlerle ödeye bilirim

 33. Tuğba dedi ki:

  Merhaba,

  Bankalardan kredi alamıyorum.Acil 20000-Tl ye ihtiyacım var.aylık 1500-TL olarak geri ödemesini yapabilirim.Teşekkürler

 34. serdar dedi ki:

  Acil 5000 liraya ihtiyacım var aylık 1000 lira ödeme yapabilirim yardım edersiniz sevinirim

 35. özgür dedi ki:

  yaklaşık 35000 tl kadar bir borcum maaşım 2400 tl, aylık 1500 tl lik ödemeler ile bu borcu kapatmak üzere 35000 tl ihtiyacım var.

 36. mehmet dedi ki:

  devlet memuruyum aylık 2100 tl maaş alıyorum bankalarla sorunum var kredi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim 20000tl ihtiyaç var masrafınız yüzde on sekizle karşılanır

 37. FERHAT dedi ki:

  Merhabalar iki yıl önce babamı emekli ettim ardından düğün işlerim oldu iki kredi kullandım birini babam ödüyor fakat bazen aksamalar yaşıyoruz bu yüzden banka sicilim düştü ve kredi kullanamıyorum askeri personelim ve kredilerimi birleştirmek istiyorum ve acil nakite ihtiyacım var her ay düzenli ödemek kaydi ile yardimci olan varsa sevinirim..

 38. adnan dedi ki:

  İyigünler.Kurumsal bir firmada satış müdür yardımcısıyım.İşe başlayalı henüz 2 ay olduğu için bankalardan kredi kullanamıyorum.Acil 5000tl nakite ihtiyacım var.Bilgilendirirseniz sevinirim.

 39. berkay ulusoy dedi ki:

  tüm kredi ve nakit ihtiyaclarınız için mail atınız

  • şenol dedi ki:

   devlet memuruyum 22 yıldır borçlarımı tek yerde toplamak istiyorum kredisi 3 ay sonra bitecek olan evim var maasımda haciz yok ama düzensiz ödemelerim var toplam borcum 20000 tl ne yapılabilir ankara

  • ayhan balıkçı dedi ki:

   acil 20 bin ihtiyacım var yardım edin :S :S

  • yakup dedi ki:

   devlet memuruyum. 2600 tl maaşım var. ödemelerim dağınık. ödediğim 2 kredi icraya gitmiş ve borcu bitmiş kredi kartlarım vardı.6 ayiık süre zarfında tekrardan kredi çekemiyorum. 25000 tl ihtiyacım var.36 ay içerisinde aylık olarak ödeyebilirim.acil yardımlarınızı bekliyorum.cilgilendirirsebiz memnun olurum.

  • yaman dedi ki:

   acil 20000 tl krediye ihtiyacım var

  • bilal dedi ki:

   5000 tl ye ihtiyacım var 12 ayda geri ödeyebilirim.aylık düzeni gelirim var ödemelerimde sıkıntı olmaz.antalyada yaşıyorum.

  • denizeagle dedi ki:

   Merhaba istanbulda ikamet etmekteyim sigortalı çalışanım sicilimden dolayı kredi çekemiyorum.10.000 tl ihtiyacım var mail yoluyla yardım edebilcek kimse varsa sevinirim..

  • İsmail dedi ki:

   15000 tl ihtiyacım var lütfen acilen dönüş yaparmısınız günlerdir arıyorum ama bulamıyorum lütfen acil yardimci olurmusunuz

  • huseyinada dedi ki:

   Sn Berkay ULUSOY

   Özel sektör çalışanıyım.
   8000 TL nakit ihtiyacım var.
   Banka borçlarımı kapatmak için talep ediyorum.
   Aylık 1000 TL geri ödeme yapabilirim.

   Yardımcı olabilir misiniz?
   Teşekkür ederim.

  • HAKAN BEYAZ dedi ki:

   Kredi verebilme durumunuz nedir. Bu işlemleri hangi şartlarda nasıl yürütüyorsunuz. Benimde kredi ihtiyacım var.

  • sergel dedi ki:

   acil 10,000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  • Serkan Kara dedi ki:

   5000 liraya ihtiyacım var lütfen yardım edin yoksa ailem dağıalcak kimseye bukadar yalvarmadim 05344899519 size yalvariyorum yardım edin çok acil

 40. ilkay dedi ki:

  05.01.2015 tarihinde yani yarına acil olarak 10.000 tl ye ihtiyacım var. nisan ayında tamamını ödeyebilirim.

 41. yaman dedi ki:

  acil kredi ihtiyacım var

 42. denizeagle dedi ki:

  Merhaba istanbulda ikamet etmekteyim sigortalı çalışanım sicilimden dolayı kredi çekemiyorum.10.000 tl ihtiyacım var mail yoluyla yardım edebilcek kimse varsa sevinirim..

 43. mehmet dedi ki:

  mrhb mehmet ben acil 40000 lazım geri odeme faiziyle ne yapmam lazım

 44. hacı dedi ki:

  Nakit 18.000 liraya ihtiyacım var. Özel sektörde çalışıyorum. ayda 600 lira ödeyebilirim. maaşım 2.000 tl.

 45. hasaN dedi ki:

  20000 tl ıhtıyacım var yardımcı olursanız sevınırım

 46. feeht dedi ki:

  memurum. toplam 25.000 lira paraya ihtiyacım var. aylık düzenli ödeme yapabilirim

 47. gokhan dedi ki:

  Merhabalar .
  Bedelli icin paraya ihtiyacim var.
  bankalar red veriyor puan yuzunden
  aylik 1000 tl oderim
  lutfen donus yapiniz.

 48. oya ince dedi ki:

  Acil 50 bin tl ye ihtiyacim var.24 ayda ggeri odemeliAylik 2500 tl odeme yapabilirim senetle de olur. Lutfen mail atin

 49. tugba dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben özel bir şirkette yönetici asistanlığı yapmaktayım. Sizleri, web üzerinden paylaştığınız “kredi verme” duyurularınız üzerine buldum. Şuan da bankalar ile aram iyi değil ve acil paraya ihtiyacım var. Çünkü çok fazla dağınık ödemeler yapmak durumunda kalıyorum ve aldığım maaş olan 1500 TL bu giderlerimi karşılamıyor. 50000 TL gibi toplamda borcum var. Bu borçlarım bankalara ait ve ödeme tutarları kimisinin 500 TL, kimisinin 300 TL ve kimisinin yine 750TL seviyelerinde olması sebebiyle, yani aylık ödemem gereken toplam rakam, aldığım maaşı dahi geçecek seviyede olduğu için ödemelerimi yapamıyorum. 50.000 TL’lik ihtiyacımı karşılayabilmeniz durumunda sizlere geri ödeyebilirim. Bunun için acil yardımlarınızı rica eder ve beni bilgilendirmenizi isterim.

 50. barış dedi ki:

  devlet memuruyum 25000 lazım istanbuldayim ilgilenenler geri dönüş yaparsa sevinirim acil

 51. samet dedi ki:

  merhabalar, 20.000 tl kredi gerekli 2 ya da 3 yıl vade ile. özel sektör çalışanıyım 4,6 bin tl gelirim var aylık.

 52. özden dedi ki:

  Acilen 10000 yada 20000 eihtiyacım var emekli doktorum izmirdeyim acil ulaşırmısınız

 53. C.Seçkin dedi ki:

  KKB puanı mağduruyum,10Bin TL’ye ihtiyacım var.

 54. muammer dedi ki:

  acil olarak 35,000 tl ye ihtiyacım var babamın vefatı dolayısıyla kalan borçları ve düğün yapabilmek için çok acil gerekli lütfen irtibata geçerseniz çok sevinirim

 55. özgür dedi ki:

  merhaba
  aylık 1500-2000 arasında uzun vadeli 120000 civarı krediye ihtiyacım var
  ama uzun vade olursa ancak ödeme durumum var
  gelirim düzenlidir.

  ltf irtibata geçin

 56. Burcu1912 dedi ki:

  3 bine yakın belgeli gelirim var butun borclarimi kapatmam lazim cok acil 50 bine ihtiyacim var lütfen cevap verin

 57. tolga dedi ki:

  merhaba ben devlet memuruyum aylık 1500 tl yi geçmeyecek şekilde 60.000 tl
  paraya ihtiyacım var bu para ile borçlarımı kapatmak istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

 58. Murat dedi ki:

  Merhaba 15000 tl ihtiyacım var bir banka ve evkura borcum var bunları kapatıp tek biryere ödeme yapmak istiyorum bankadan kredi çekemiyorum kefillikten dolayı haciz gelmişti ama şimdi hiç bir sorun 500 550 geri ödemeli olursa iyi olur cvp bekliyorum acil

 59. ankara dedi ki:

  20.000 tl kredi cekmek istiyorum hisseli ev veya arazi ipotek verebilirim

 60. Mehmet mert dedi ki:

  Askeri personelim. 4100 TL maaşım var. Tüm bankalara borcum olan toplam 130.000 TL Ye ihtiyacım var. Borçlarımı tek çatı altında birleştirmek istiyorum. Aylık 3000 TL rahatlıkla ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim

 61. Ramazan dedi ki:

  Merhabalar çok acil 20.000tl kahramanmaraş tayım,özel sektör ssk lı çalışıyorum,aylık 800tl ödeme yapabilirim,arabam var satmaya çalışıyorum satılınca ara ödeme yada tamamınıda kapatabilirim,acil dönüş yaparsanız sevinirim

 62. dilek dedi ki:

  devlet memuruyum çok acil 5 bin tl krediye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir