Bedelli Askerlik Kredisi Başvuruları

Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar çeşitli kampanyalar yapmaktadırlar. Bu kampabyalar 31 ocaka kadar geçerli olup bedelli yapmak isteyenler inceleyebilirler. Her bankanın kendisine göre müşterilere cazip avantaj uygulamaları mevcuttur.Bunları tek tek inceleyerek sizde sorununuza bir çözüm bulabilirsiniz.

Öncelikle gerekli belgeler nelerdir? başvuru şartları nedir? bu konularda bilgi veren sayfadan detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz.

Finansbankın bedeli kredi kampanyasını inceleyebilirsiniz

İnternetten kredi sitesi üzerinden bedelliyle ilgili ve diğer kredilere bakabilirsiniz.Finansbanktan 36 ay vadeli 18 bin TL kredi kullananlar aylık 640 TL taksit ödemesi yapacak bunun dışında kredi kullanırken vergiler dahil 95 TL kredi tahsis ücreti ve yaşa göre hayat sigortası ödeyecekler. Banka ayrıca kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası primini nakit ödemek istemeyen müşterilerine ilgili masrafları kredi tutarının üzerine ekleyip kullandırma imkanı da sağlıyor. Söz konusu krediye bedelli askerlik başvurusunun yapılabildigi son güne kadar başvurulabilecek.

Kaynak: internetten kredi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir