Belgelenebilir Geliri Olanlar

Kredi çekmek isteyenler için ilk gerekli olan şey belgelenebilir bir gelirinin olmasıdır. Eğer resmi bir kurumda kefil istenmez ama özel sektörde belgelenebilir belgenin yanında bir de kefil gerekir.

Belgenebilir gelir 5000 Tl. 2007 ve 2012 yıllarında yaşadığım maddi sıkıntılı dönem neticesinde kkb skorum düştü ve sonrasında rayına girse de belgenebilir maaşa göre borç limtim yüksek kaldı. Şu an skorum 650. 30000 tl kredim var 12. taksidi ödenecek. aylık ödemeler 1057.

Kredi kartım 25080 limitli hepsi dolu. KMH limitim var 3800 Tl hepsi dolu. Maaş aldığım bankaya yaptığım kredi ve genel müdürlük ile kredi kartımın kapatılarak taksitlere bölünmesi isteğimi limitim yüksek diyerek sürekli geri çevrilmiştir. Kredi kartına aylık taksitlendirmeler ile dönem borcu 5000 tl civarında gelmekte ve her ay bu taksitlendirme yapılarak öteleme yapılmaktadır. Ötelemeler için de maalesef ki komisyon ödemesi yapmaktayım. Kredi kartı ve kmh hesabını tek taksit altında daha düşük faizle ödeyebileceğim bir kredi imkanım var mıdır?

CEVAP: ELBETTE. DETAYLAR İÇİN BİZE ULAŞIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir