Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin ( Bize Ulaşın )

Acil paraya ihtiyacınız var kredi notunuz düşük ya da çevrenizden borç bulamıyorsunuz. O zaman size bu konuda yardımcı olabilecek, bankalar ile size aracı olabilecek kişiler ile çalışmayı düşünebilirsiniz. Peki, kim bu kişiler. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin gibi ilanlarla karşılaşınca, insanlar haklı olarak dolandırıcı olduklarını düşünebilirler. Elbette aralarında dolandırıcı olanlar da var. Yanlış kişiler ile çalışmamak için, referans ile gitmeniz önemli. Güvenilir olanların çalışma sistemi ise, oldukça makul.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

KredinizibizcekelimsizodeyinBu kişiler size nasıl yardımcı olacaklar? Öncelikli olarak bilmeniz gerekir ki, bir bankadan kredi notunuz düşük olduğu için kredi alamazsanız, başka bir bankadan da kredi alamazsınız. Çünkü artık tüm bankalar, vatandaşların TC kimlik numaraları ile ortak bir sisteme bağlı. Yani bir bankada olan borcunuz ya da geliriniz, diğer banka sistemi tarafından da görülebiliyor. Böyle zor bir durumda kaldınız da, sadece komisyonla kredi verenler ile irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

Sizin talebiniz doğrultusunda kredi başvurunuz gerçekleştirdikten sonra, kredinizi onaylatıyorlar. Siz de bankadan onaylanan kredinizi almaya gittiğinizde, aldınız kredinin tutarına göre bir yüzdeyi bu kişilere ödüyorsunuz. Sonrasında da aracılar ile olan alışverişiniz son bulmuş oluyor. Toplam kredi bedelinizi aydan aya bankaya ödeyerek, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyorsunuz.

Sizin Yerinize Biz Kredinizi Çekelim

biz-kredinizi-cekelim

biz-kredinizi-cekelim

“Biz kredinizi çekelim siz ödeyin” Ankara, İstanbul, Antalya, Bursa, İzmir, Kayseri, Konya ve Adana şehirlerinde güvenilir bazı kişiler tarafından uygulanıyor. Komisyon yüzleri ise alacağınız kredi miktarına göre değişebiliyor. Örneğin, 5000 liralık bir kredi çektiğinizde komisyon miktarı 500 – 600 Lira civarında oluyor. Ancak siz bankaya, bankadan alınan tüm kredinin miktarını ödüyorsunuz.ani 5000 Liralık bir kredinin faizleri ile birlikteki toplam miktarını vadelendirerek, o şekilde ödeme yapıyorsunuz. Ödemeleriniz de yine bankaya oluyor. Ayrıca, krediniz onaylandığı takdirde ödeme yapıyorsunuz. Başvuru gerçekleşti ve sizin kara listede ya da kırmızı kalemle çizilenler listesinde olduğunuz fark edildi ve banka kredinizi onaylamadı diyelim, o zaman aracılara herhangi bir para ödemeniz gerekmiyor. Komisyonlar önden değil, aldığınız kredinin içerisinden ödeniyor. Paranızı alıp, kredi çıkartacağını söyleyen kişilere bu yüzden itibar etmemelisiniz.

6 comments on “Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin ( Bize Ulaşın )
 1. bilal dedi ki:

  Merhaba ;

  30,000 tl lik kredi talebim olacaktır.
  Aylık 1,000 – 1,500 tl arası ödeme yapabilirim
  Sgk lı çalışanım bordro bulunmaktadır.

 2. Kasım dedi ki:

  Devlet memuruyum. Aylık 4150TL net maaşım var. Maaşımda haciz yok.kara listede olduğum için kredi çekemiyorum. Aylık 1000TL ödemeli 20.000 TL senet karşılığı kredi istiyorum

  İlgilenenler mail adresimden ulaşabilir?

 3. Serap evren dedi ki:

  Kredimi çekerseniz ben rahatça öderim size nasıl ulaşacağım

 4. muharrem kara dedi ki:

  Merhaba. Memur emeklisiyim. emekli maaşım
  için kredi limitim dolu olduğundan kredi alamıyorum. Ancak halen İstanbul mecidiyeköy de bir otelin gece resepsiyonist olarak çalışmaktayım. Oturmakta olduğum ev satıldığından başka bir eve taşınmam için acilen 3000-5000 TL ye ihtiyacım var.Senet karşılığı da olabilir. Aylık 300 TL. geri ödemeli anlaşma yapabiliriz. Bir hafta içinde bu miktar bana lazım. Yardımcı olmanızı rica ediyorum. Saygılar.

 5. ramazan dedi ki:

  MERHABA ACİL PARA BULMAM LAZIM
  Merhaba ben mersinde’da ikamet ediyorum. Borçlarım yüzünden bankalara gününde ödeme yapamıyorum. Bu yüzden banka ile sorunlar yaşıyorum ve kredi alamıyorum. Bana acil 25Bin TL lazım. Eğer bu parayı bulabilir ve borçlarımı kapatırsam aylık 1250 TL rahat ödeyebilirim. Lütfen yardımcı olun

 6. Tahir dedi ki:

  Ben devlet memuruyum aylık gelirim 8000 tl kara listede olduğum için kredi çekemiyorum 35000 tlye ihtiyacim var yardımcı olabilir misiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir