Borç açığımı kapatmak istiyorum

Talep: Eşim öğrenmeden kapatmam gereken 5000 tl açığım var ayrılığın eşiğinden döndüm ve bir şeyde daha duyarsam biter bu iş diyen eşimin haberi olmadan kapatmam gereken 2 şahıs borcum ve 1500 tl nakit açığım var. 

Kamuda öğretmen olarak çalışıyorum. Matematik Öğretmeniyim düzenli gelirim var fakat banka kredi ödüyorum ve kredimi yapılandıramıyorum taksitlerim yüksek ve kredi notum düşük yardımcı olursanız inanın eşimi ve çocuğumu kaybetmekten beni kurtaracaksınız komisyon hiç problem değil yeter ki bu sorunu çözeyim gerçekten yardım etmek isterseniz mailinizi bekliyor olacağım en kısa sürede dönüş sağlarsanız olumlu veya olumsuz minnettar kalırım.
Çözüm: Memur olarak çalıştığınız finans şirketleri olrak hizmet veren tüm kurumlar size yardımcı olacaktır. Bu konuda tavsiyemiz birebir görüşeceğiniz evinize en yakın finans kurumu ile iletişime geçiniz. Olmadı bize iletişim adresimizden ulaşınız tekrar görüşelim.
One comment on “Borç açığımı kapatmak istiyorum
  1. yakup dedi ki:

    merhaba
    Bana acilen borçlarımı kapatmak,evlenip yuvamı ve düzenimi kurabilmek için 25000 TL para gerekmektedir.Kredi dosya masrafları kredinin başlangıcında tek seferde değil, kredinin vadesi boyunca aylık taksitler ile birlikte alınmalıdır.KESİNLİKLE PEŞİN PARA ÖDENMEZ.hakkınız veya masraflar kredi aktarılınca hemen ödenir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir