Borç Para Lazım

Talep: Küçük bir dükkanım var. Esnaf olduğum için ciddi bir kazancım yok. Her ay düzensiz olarak para kazandığım için, bankalara sunabileceğim bir gelir belgemde yok. Ortalama olarak aylık en az 2000 lira en çokta 4000- 5000 lira arasında para kazanıyorum. Çocuğumun eğitim masraflarından dolayı borç para bulmam gerekiyor. Senet ile kredi veren firmaları duydum ve bu firmalara başvuru yapmayı düşünüyorum. Bu firmalardan kredi alabilmek için ne gibi şartları sağlamam gerekiyor, bilgi verir misiniz?

Çözüm: Bankalar haricinde finansman sağlayan kuruluşların göze batacak şartları yoktur. Bu firmalar neredeyse her bütçeye kredi verebilmektedir. Sizin geliriniz bu firmalar için yeterli ölçüde güvenceyi sağlayacaktır. Eğer ekstra bir ödemeniz yoksa, senet ile kredi veren firmaları araştırmanız ve bu firmalara başvuru yapmanız, kredi alabilmeniz için yeterli olacaktır. Ekstra bir ödemeniz söz konusu ise, bu durumda da sizden kefil veya ipotek şeklinde bir güvence isteyebilirler. İstenilen bu şartları temin ettiğiniz anda talep ettiğiniz krediyi alabilirsiniz.

7 comments on “Borç Para Lazım
 1. ugurerden dedi ki:

  iyi günler ben devlet memuruyum çok acil 10000 tl ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz

 2. duran dedi ki:

  Bu hafta içerisinde bana çok acil 23000 TL lazim senet karsiligi veren arkadaşlar bana ulasabilirse sevinirim

 3. yasemin dedi ki:

  Merhaba Acill
  kredi ve kredi kartlarından doğan 150000 tl nakte ihtiyacımız var.Eşim ve ben devlet memuruyuz, aylık 2000tl geri ödeme ile rahatlıkla ödeyebiliriz.Herhangi bir ön ödeme yapmadan tahsis edilen borç paradan alınmak kaydı ile nakit borç verebilecek kişiler ile irtibata geçmek istiyorum şimdiden teşekkürler…

 4. Oya dedi ki:

  Guzellik uzmanıyım acil nakite ihtiyacım var senetle para verebilecek kişilerin bana ulaşmasını rica ediyorum. Herturlu noterden imzalı resmi ne isteniyorsa veririm

 5. yeliz dedi ki:

  merhaba…
  kredi konusunda bankalarla aranızda danısmanlık yapıp anıda kredı cekebılıyoruz..suanda calısan ssk yada bagkurluysanız yada emeklıysenız yeterlı..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir