borç para verenler

Anında kredi sitesi olarak borç para verenler için sözlerimiz var.Sitemiz üzerinde krediye ihtiyacı olan çok sayıda kişi var ve sitemizden sürekli olarak yazmaktadırlar. Lütfen sizde sorunlu kredi çıkartılır, kredi verilir, borç verilir v.s şeklinde yazılan taleplere cevap gönderirseniz iyi olur. Sitede insanlar taleplerini bir çok sayfadan göndermekte o yüzden siz sadece 1-2 yerden dieğil diğer sayfalardan da cevap verirseniz insanlar cevap gelmiyor endişesine kapılmazlar. Borç para verenler yorum kısımlarından yazabilirler.

Merhaba ben kuaför dükkanı açıcam 10.000 tele kadar paraya ihtiyacım var 5.000 tl elimde zaten var bir 5.000 tl daha lazım senet yapanlar mail atsın lütfen hızlı şekilde sadece ciddi olanlar senetle aramızda anlaşalım..

acil paraya ihtiyacım var lütfen biri yardım edebilirmi iş yerimi kurtarmam lazım geri dönüş önemli değil öderim şu an ki borçlarımı acil kapatmam lazım yoksa iş yerimi elimden alacaklar lütfen acill 100.000tl euro dolar ne olursa olsun ama lütfen artık biri yardım etsin.

9 comments on “borç para verenler
 1. kenan dedi ki:

  tel den ulasırsanız sevinirim e mailimde sorun var

 2. hakan dedi ki:

  Arkadaslar acil bir sekil de nakit 5000 tl ihtiyacim.geri donusu de 500 senetle odeyebilirm.yalan soylemenin de bir mantigi yok.odeye bilecegim kadarini soylemek en dogrusu

 3. yusuf ziya sarı dedi ki:

  kara listedeyim acil 60000 tl ye ihtiyacım var memurum maaşımla ödeyeceğim tüm borçlarımı kapatıp tek borç öedeyeceğim

 4. musa eren dedi ki:

  çok acil 15000 bin tl ye ihtiyacım var faiziyle senet karşılığında her ay düzenli ödemesi yapılması kaydıyla

 5. abdullah dedi ki:

  acil 30 bin ile 40 arası nakite ihtiyacım var 2 ay süreliğine geri ödemesi sorun değil senet evrak her türlü imzalarım memurum işimde sıkıntı yok geri ödemesinde de sıkıntı olmaz yerim yurdum bellidir.

 6. Esra dedi ki:

  Acil borç paraya ihtiyacım var lütfen bana ulaşın

 7. Hüseyin Harmanci dedi ki:

  Yetiştiriciliğini yaptığım bir tarım ürününü işleme ve pazarlama işlemleri için 20.000 TL ihtiyacım var. Çalıştığım işyeri kapandı ve 4 aydır banka kredilerini ödeyemedip. Yarına kadar en az 5.000 TL ödeme yapmam lazım yasal takibe düşmemek için. Değeri yaklaşık 200.000 TL olan 20 ton ürünü işleyip satmak içinde 15.000 TL ihtiyacım var. En geç 4 ay içinde ödemenin faiziyle yapılacaktır. Olumlu dönüş yapmanızı diler saygılarsunarım.

 8. cüneyt dedi ki:

  işyeri açılışım için acil 8000 tl gerekli.izmir kosgeb destekli

 9. Volkan dedi ki:

  Acil 50.000 tlye ihtiyacım var Eskişehir’deyim geri ödemesi 1000 TL olucak lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir