Borç Veren Kişilerin Listesi

Bankaların faiz oranlarının artması vade imkânlarının bazen kısıtlı tutulması hatta ve hatta kredi vermek için istedikleri şartların artması maalesef bizi bankalardan uzaklaştırmaya başladı.

Borç veren kişilerin listesi de bu doğrultu da arttı. Evet, bu kişiler bize borç veriyorlar karşılığında da ağırlıklı olarak senet imzalatıyorlar. Öncelikle senet ile borç alma ve senet ile borç verme tamamen yasaldır. Ayrıca bu sistemde de vade imkânları var. Tabi ki ön gördüğünüz üzere faiz burada da uygulanıyor. Bankalardan çokta farkı yok senetle borç para verenlerin. Hatta bankalardan en büyük farkı bu kişi ya da özel şirketlerin sizden evrak istememeleri diyebiliriz. Bu yol ile borç alanların sayısı günden güne artıyor ve buna bağlı olarak da borç veren kişilerin listesi de artıyor.

Parasal konularda bankalar kadar hayati önem taşıyan birçok kuruluş vardır. Bu kurumlar da bankalar gibi sizlere borç vererek, ticari varlıklarını sürdürmektedirler. Elbette bizleri alakadar eden husus, bu kurumların acil nakit sıkıntılarına çözüm üretmesidir. Bu nedenle borç veren yerlerin aktif bir listesine ulaşmakta sizler için önemli olacaktır. Borç vermek konusunda en bilindik ve en güvenilir yerler elbette listelenebilmektedir.

 • Faktoring Şirketler: Yaşar Faktoring

Kardeşler Faktoring

Fark Faktoring

Deha Faktoring

Şirinoğlu Faktoring

Başer Faktoring

Halk Faktoring

 • Kredi Danışmanlık Şirketleri: Uzmanlar Kredi Danışmanlık

Güçlü Finans

Darıcı Finans

Aktif Danışmanlık

Kuzenler Finansal Kredi Danışmanlık Şirketi

Nezih Kredi Danışmanlık

 • Senetli Kredi Sağlayan Firmalar: Bu firmalarda çok çeşitlidir ve her yerde karşınıza çıkabileceği gibi, her şehir ve semtte de kolayca bulabilirsiniz. Senet ile kredi veren yerler bir kişi, vakıf ya da firma olarak karşınıza çıkacaktır.

Görüldüğü gibi en bilinen şirketler listemizde yer almakla birlikte, bu firmalar ile paralel daha birçok şirketten borç alabilirsiniz.

 

Borç veren kişilerin listesine ulaşırken bu şekilde çalıştıklarını unutmayın. Eğer banka kredinizi onaylamadıysa ne yapacağım diye düşünmeyin bu kişilerden borç alın ve derince rahat ile bir nefes alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın

4 comments on “Borç Veren Kişilerin Listesi
 1. serkan1607 dedi ki:

  acil 20000 tl krediye ihtiyacım var.aylık gelirim 2400 tl.yardımcı olursanız mutlu olurum

 2. hasan dedi ki:

  2576 tl maaş almaktayım 45 bin tl ihtiyacım var

 3. Cemil dedi ki:

  Devlet memuruyum, İzmir’de oturmaktayım acil olarak 20.000 TL ihtiyacım var her ay 600 TL ödeyebilirim, yardımcı olursanız sevinirim.

 4. hakan dedi ki:

  çek kıran ya da senetle para veren kişilerle irtibata gecmek isterim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir