Borçları Tekbir Yerde Toplamak İstiyorum

Soru: Zamanında birçok bankadan kredi kartı çıkarttım. Çıkarttığım bu kartlar bir süre sonra başıma dert olmaya başladı. Ne zaman nakitim azalsa kredi kartlarına yüklendim, bu nedenle de kartlarımı doldurdum. Herhangi bir gecikmem ya da kara listelik bir durumum yok. Ama önümüzdeki günlerde konut kredisi kullanmak istediğim için bankadan kredi almak istemiyorum. Kredi kartı borçlarımı tek bir yerde toplayabilmem için bana yardımcı olabilecek kişiler arıyorum. Borcumu kısa süre içerisinde öderim. Bankaya başvurmadan tüm borçlarımı kapatabilecek bir yol nasıl bulabilirim yok mu bir kredi veren?

Cevap: Eğer gelir durumunuz ile ilgili bir probleminiz yoksa firmamıza gelin görüşelim. Sürekli olarak yenilediğimiz kampanyalarımız arasında tüm borçları tek bir yerde kapatabilmek için de bir kampanyamız var. Komisyon oranlarımızda oldukça düşük. Başvuru yapın bir ödeme planı hazırlayalım. Krediniz de ortalama olarak iki gün içerisinde çıkartılır. Böylece tüm borçlarınızı kapatırız. Zaten bu durumda kredi notunuz biraz daha yükselir ve konut kredisinde de sorun yaşamazsınız.

2 comments on “Borçları Tekbir Yerde Toplamak İstiyorum
  1. eylem dedi ki:

    borçlarımı bir yerde toplamak istiyorum gecikmemden dolayı kredi çekemiyorum acil dönüş yaparmısınız.

  2. denizeagle dedi ki:

    Merhaba istanbulda ikamet etmekteyim sigortalı çalışanım sicilimden dolayı kredi çekemiyorum.10.000 tl ihtiyacım var mail yoluyla yardım edebilcek kimse varsa sevinirim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir