Çalışanlar için Anında Acil Nakit Kredi

Bir işe sahip olan kimseler, kredi almak konusunda zorlanmayacak kategorilerde yer alırlar. Eğer bir özel sektör alanında çalışıyorsanız, çeşitli sigortaları kabul ederek kolayca bankadan kredi alabilirsiniz. Veya kamu sektöründe çalışıyorsanız, herhangi bir sigortaya gerek kalmadan da kredinizi kolayca sağlayabilirsiniz.

Fakat yine de bazı durumlarda çalışıyor olmanız, kredi alabilmenize olanak sağlamaz. Çünkü kredi alabilmenin “çalışıyor olmak” şeklinde bir şartı bulunmamaktadır. Çalıştığınız halde kredi alamamanıza neden olabilecek durumları ve bu durumların çözümlerini maddeler halinde inceleyerek, bu probleme bir çözüm getirebiliriz.

  • Çalıştığınız halde kredi alamıyorsanız, gelir belgeniz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünebiliriz. Eğer gelir belgeniz yoksa bankadan kredi almanız mümkün olmayabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıyaysanız firmamız kapsamındaki danışmanlık hizmetinden faydalanarak, anında kredinize sahip olabilirsiniz.
  • Düzenli bir işiniz varsa fakat kredi notunuz düşükse, yine kredi alabilme imkânınız olmayacaktır. Firmamıza gelin, her türlü kredi notu sorunlarınıza bir çözüm üretelim. Bunun için tek gereken başvuruda bulunmanızdır. Eğer icralık bir durumunuz yoksa kredi notunuzun düşük olması kredi almanıza engel olmayacaktır.
  • Çalışıyorsanız ama icrada dosyanız varsa, kredi alamazsınız. Böyle bir durumda firmamızın yardımı olsa da bankadan kredi alabilme şansınız yoktur. Ama firmamız sizlere başka bir hizmet sunacaktır ve anında senet ile kredi alarak, tüm nakit ihtiyacınızı karşılamanızı sağlayacaktır.
  • Çalışıyorsanız fakat ilk birkaç ay ödemede esneklik gerekiyorsa, bunu bir bankaya talep edemezsiniz. Bankalar eşit taksit ile ödeme sistemini kullanırlar. Bu nedenle de daha güvenceli müşteri tercih ederler. Böylece sizlerin kredi alması da imkânsız hale gelir. Öyleyse firmamıza gelin, buna da bir çözüm üretelim ve kredinizi acil olarak sizlere teslim edelim.
  • Bir bankaya birden fazla kredi borcunuz varsa, gelir durumunuz iyi olsa da sizlere kredi verilmez. Öyleyse sizlere kefil olalım, garantiyi biz verelim krediyi siz alın. Böylece acil kredi ihtiyacınız da ortadan kalkmış olsun.

Tüm bu sorunlarınızın çözümü firmamızda. Acil krediye ihtiyacınız varsa, en doğru adrestesiniz.

One comment on “Çalışanlar için Anında Acil Nakit Kredi
  1. ihsan35 dedi ki:

    bana mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir