Cardfinans Anında Kredi Erken Kapama

Vadeli kredi çektiyseniz vadesi dolmadan tüm borcu kapatmak oldukça zordu aslına bakılırsa gereksiz bir kural olan bu durum tüm tüketicilerin tepkisini çekmeye başladı.

Bankalar vade oranına göre faiz uygulamaktadırlar. Aylık faizi denilen bu sistem de kredi çekildiğinde bankalar hesaplamalarını ve tarafımıza aktarması gereken bilgileri bu doğrultu da yapıyor. Fakat tabi ki krediyi erken kapatma şansınız olduğu bankalar da var. Finansbank bunlardan birisidir. Card finans anında kredi erken kapama kampanyası aradığımız fırsat oldu. Tüm tapuları yıkan kampanya sayesinde Finansbank müşteri memnuniyetini arttırmayı başardı. Tüm kampanya bilgileri için Finansbank müşteri hizmetlerin aramanız ve bu durumu belirtmeniz yeterli olacaktır. Müşteri hizmetleri yirmi dört saat hizmet vermektedir günün her saati arayabilirsiniz.

Card finans anında kredi erken kapama için bekletmeyin. Kredinizi erken kapatın ve borç yükünüzden kurtarın. Bazı fırsatlar kaçmaz bu da kaçırılmayacak fırsatlar arasındadır. Lafı uzatmadan sizi bankanın en yakın şubesine davet ettiklerini hatırlatmak istiyorum. Kaynak: anında kredi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir