CİTROEN KREDİ HESAPLAMA

Citroen aileler tarafından en çok tercih edilen araçlardan biridir. Aileler tarafından bu kadar tercih edilen bir aracın kolaylıkla alınabilmesi için de bazı uygun fırsatlar oluşturulmuştur. Citroen bu konuda müşterilerine eşsiz kampanyalar sunmakta ve Citroen satışını ustalıkla arttırmaktadır.

Citroen sahibi olmak isteyen kişiler artık Citroen kredisi alarak yeni araçlarına kavuşabilecektir.Bahsettiğimiz bu krediler Citroen ile Türkiye Ekonomi Bankasının işbirliği ile hazırlanmıştır.

Citroen kredisi alabilmek için başvurularınızı online olarak internet sitesinden yapabilirsiniz. Aynı zamanda Citroen’in yetkili satış şubelerinde de başvurular alınmaktadır. Başvuru sonucunu beklemeniz gibi bir durumda söz konusu değildir. Yani başvurularınız yapıldığı anda değerlendirmeye alınır ve aynı anda sizlere başvurunuz hakkında bilgi verilir. Yani kredi başvurularınızı başvuru yaptığınız anda sonuçlandırabilirsiniz. Başvuru yaparken yanınızda götürmeniz gereken belgeler arasında yalnızca kimliğiniz yani nüfus cüzdanınız ve adresinizi gösteren bir belge vardır.

Bayi başvurularınızda Citroen kredinizi hesaplatabilirsiniz. Fakat esas hesaplama Türkiye Ekonomi Bankası şubelerine giderek yapılmalıdır. Ve kredinizi hesaplamanızı yaptırdıktan sonra almanız oldukça mantıklı olacaktır.

Kredi hesaplatmak için yetkili bayilere gitmek istemeyen kişiler, faiz oranı ve alınacak tutarı belirleyerek, internet üzerinde yayılan hesaplama araçları ile hesap yapabilirler. Fakat bu hesaplar yanıltıcı olabileceği gibi gerçeğe yakın sonuçlar da verebilmektedir.

Kredi Ödeme Sistemleri

Citroen müşterilerine en uygun krediyi sağlayabilmek için çeşitli ödeme türleri ortaya çıkarmıştır. Bu krediler;

  • Standart Kredi: Aldığınız kredi tutarı, belirlenen taksit tutarına bölünür ve eşit olarak her ay ödeme yapılır.
  • Balon Ödemeli Kredi:  Her ay düzenli olarak ödenen kredi tutarı dışında toplu olarakta ödeme yapabildiğiniz bir yöntemdir. Balon ödemeniz kredi tutarınızın % 30’unu geçmemelidir.
  • Ödemesiz Dönemli Kredi: Maddi olarak sıkıntı yaşayacağınız bir dönemde ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Erteleme işlemi en fazla 3 ay olacaktır.
  • Ara Ödemeli Kredi: Normal olarak aylık ödeyeceğiniz taksitler eşit tutarlıdır. Fakat gelir durumunuzda yaşanacak dengesizlikler için belli zamanlarda talep ettiğiniz miktarı ara ara ödeyebilirsiniz. Bu tutarda kredinin % 30’unu geçmemelidir.
  • Esnek Ödemeli Kredi: Aylık olarak ödemek istediğiniz tutarı ödeyebileceğiniz bir sistemdir. İster yüksek ister düşük ödemeler ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir