Çok Acil 10 000 TL’ye İhtiyacım Var

TALEP: Yaşım ilerlediği için evlenmekte zorlanıyordum ama bir tanıdık aracılığı ile Suriyeli bir eş budum. Düğün yapmak ve ev kurmak için bütçem bana yetse de başlık parasına şu anda ayıracak param kalmadı. Bu yüzden de evliliğim tehlikeye düştü.

Şu anda çobanlık yaptığım için belli bir maaşım da yok. Bu  koşullar altında bana 10 bin TL borç veren olur mu?

ÇÖZÜM: Belli bir geliri ve buna paralel olarak da gelir belgesi olmayan kişilere kredi veren yerlerin sayısı yok denecek kadar az olsa da şu anda evlilik yapmak için bu paraya ihtiyaç duyduğunu için bizim tavsiyemiz dugunkredisi.com adlı site olmaktadır.

Evlenenlere Özel Kredi

Adı geçmekte olan bu firma düğün yapacak kişilere özel olarak hizmet vermektedir. Ertelemeli kredi, altın kredisi, eşya kredisi gibi pek çok farklı hizmet alternatifi ile çalışmakta olan bu yer yuva kurmak isteyen binlerce kişinin problemine çözüm bulmaktadır. Siz de bu site aracılığı ile para sıkıntınızı çözebilirsiniz.

2 comments on “Çok Acil 10 000 TL’ye İhtiyacım Var
  1. Taha dedi ki:

    Merhaba
    Metro turizmde servis elemanı olarak çalısıyorum aylık gelirim 2000 tl . Bankaya olan borcumdan dolayı yasal takibe alındım 3000 tl kadar nakite ihtiyacım var aylık 500-750 tl ödeyerek borcumu kapatabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir