Çok acil 15.000 tl nakite ihtiyacım var

TALEP: İşten çıkarıldığım için kredi borcumu ödeyemiyorum. İcra takibinde olan bu borç için 15 bin Türk Lirası bulmam gerek. Her ay düzenli olarak 800 TL ödeme yapabilirim.  Eğer isterseniz 12 – 13 bin Türk Lirası tutarındaki aracımı da ipotek olarak verebilirim. Bankalardan kredi alamadığım için belirttiğim şartlarda kredi verip veremeyeceğiniz konusunda bilgi almak istiyorum.

ÇÖZÜM: Acil para sıkıntınız için uygulanabilecek belli başlı yöntemler olsa da bu aşamada akla gelen ilk seçenek sizin adınıza bankalara kredi başvurusu yaparak adınıza borç para almak olmaktadır. Ancak belirttiğiniz üzere ödenmemiş olan ve de icra takibine düşen borcunuz nedeni ile herhangi bir firmanın aracılığı ile de olsa bankalar kredi verme konusunda çok da sıcak bakmayacaktır.

Bu yüzden diğer bir seçenek olarak banka harici kredi veren yerlere müracaat etmenizi öneririz. Bu yerler yaşamakta olduğunuz maddi sıkıntının sebebine bakmaksızın son derece uygun koşullar altında  nakit sıkıntınızı giderecektir. Üstelik teminat olarak göstereceğiniz aracınız size oldukça büyük kolaylık sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir